Back to Question Center
0

"Web Scraping Extensions" programuotojams iš "Semalt"

1 answers:

Jei išbrėžiate svetaines naudodami "Python", yra tikimybė, kad jau bandėte httplib ir urllib prašymai. Selenas yra išsami "Python" sistema, kuri naudoja robotus skirtingų tinklalapių nuskaitymui. Visos šios paslaugos nesuteikia patikimų rezultatų; Taigi, norėdami atlikti savo darbą, turite išbandyti šiuos plėtinius:

1. Duomenų kaupiklis:

Tai populiarus "Chrome" plėtinys; Duomenų grandiklis sugriebia duomenis iš pagrindinių ir pažangių tinklalapių. Programuotojai ir programuotojai gali taikyti daugybę dinaminių svetainių, socialinės žiniasklaidos svetainių, kelionių portalų ir naujienų. Duomenys surenkami ir išbringa, kaip nurodyta jūsų instrukcijose, o rezultatai išsaugomi CSV, JSON ir XLS formatuose. Taip pat galite atsisiųsti dalinę ar visą svetainę sąrašų ar lentelių pavidalu. Duomenų grandiklis yra ne tik tinka programuotojams, bet ir tinka neprogramuotojams, studentams, laisvai samdomiems vertėjams ir mokslininkams. Jis vienu metu atlieka keletą išbrėžimų užduočių ir taupo laiką ir energiją.

2. Web Scraper:

Tai dar vienas "Chrome" plėtinys; "Web Scraper" turi patogią vartotojo sąsają ir leidžia kurti tinklalapius. Naudodami šį plėtinį galite naršyti įvairiais tinklalapiais ir ištrinti visą ar dalinę svetainę. "Web Scraper" yra tiek nemokamų, tiek mokamų versijų metu ir tinka programuotojams, žiniatinklio valdytojams ir naujovėms. Tai užtruks tik keletą sekundžių, jei norite nuskaityti duomenis ir atsisiųsti į kietąjį diską.

3. Scraper:

Tai yra vienas žymiausių "Firefox" plėtinių; Scraper yra patikima ir galinga ekrano grandymo ir duomenų gavybos paslauga. Ji turi patogią sąsają ir ištraukia duomenis iš internetinių stalų ir sąrašų. Tada duomenys yra konvertuojami į lengvai nuskaitomus ir keičiamo dydžio formatus. Ši paslauga tinka programuotojams ir ištraukia žiniatinklio turinį naudodami "XPath" ir "jQuery". Galime kopijuoti arba eksportuoti duomenis į "Google" dokumentus, XSL ir JSON failus. Skreperio sąsaja ir ypatybės yra panašios į "Import". io.

4. Octoparse:

Tai yra "Chrome" plėtinys ir vienas iš galingiausių žiniatinklio atliekų paslaugų. Jis tvarko tiek statines, tiek dinamines svetaines su slapukais, "JavaScript", peradresavimais ir "AJAX". "Octoparse" teigė, kad iki šiol išbrėžė daugiau nei du milijonus tinklalapių. Galite kurti kelias užduotis, o "Octoparse" juos apdoros vienu metu, taupydami laiką ir energiją. Visa informacija yra matoma internete; taip pat galite atsisiųsti norimus failus į kietąjį diską naudodami keletą paspaudimų.

5. ParseHub:

Tai tinka įmonėms ir programuotojams; "Parsehub" yra ne tik "Firefox" plėtinys, bet ir puikus žiniatinklio šveitimo ir nuskaitymo įrankis. "ParseHub" naudoja AJAX technologijas ir įbrėžimų svetaines su peradresavimais ir slapukais. Per keletą minučių ji gali perskaityti ir keisti įvairius žiniatinklio dokumentus į reikiamą informaciją. Atsisiuntę ir įjungę, "ParseHub" vienu metu gali atlikti kelis duomenų išbrėžimo užduotis. Jo darbalaukio programa tinka Mac OS X, Linux ir Windows vartotojams. Jo nemokama versija įsipareigoja atlikti iki penkiolikos griovimo projektų, o mokamasis planas leidžia vienu metu tvarkyti daugiau nei 50 projektų Source .

December 22, 2017