Back to Question Center
0

Naudodamiesi "Google" įbrėžimo įrankiu ištraukti duomenis - "Semalt Expert"

1 answers:

Web scraper yra automatinis scenarijus, kuris renka duomenis iš statiniai tinklalapiai, leidžiantys galutiniams vartotojams perkelti gautą informaciją į tinkamą formatą. Tiesą sakant, internete galima rasti bet kokios informacijos, kurią jis turi. Problema yra išgauti duomenis formatuose, kuriuos galima lengvai manipuliuoti ar analizuoti.

"Google" įbrėžimų įrankis

"Google Chrome" grandiklių plėtinys yra "Chrome" naršyklėje naudojamas interneto šveitimo įrankis. Naudodami šį išplėtimą, jums nereikės samdyti tūkstančių pagalbininkų, kad visą dieną galėtumėte kopijuoti ir įklijuoti turinį iš žiniatinklio. Pasirinkite tikslinį tekstą ir leiskite "Chrome" grandiklio plėtiniui atlikti likusį.

Didelė dalis piliečių grupių dirba, kad jų vyriausybės atskaitingų, mažindamos savo išlaidas. "Chrome" grandiklių pratęsimas leidžia jiems kovoti už skaidrumą ir atskaitingumą, surenkant tikrus duomenis apie vyriausybių operacijas. Duomenų kopijavimas iš žiniatinklio naudojant rankinius metodus gali būti nuobodus uždavinys. Padarykite savo išvalymo kampaniją veiksmingesnę savo naršyklėje įdiekdami šį žiniatinklio grandiklio plėtinį .

Kaip įdiegti "Chrome" grandiklio plėtinį?

"Google" chromo grandiklių pratęsimas yra "Chrome" internetinėje parduotuvėje nemokamai siūloma labai patobulinta žiniatinklio grandymo priemonė.Norėdami įdiegti šį surinktuvą savo naršyklėje, spustelėkite "Įtraukti į" Chrome "parinktį, rodomą viršutiniame dešiniajame" Chrome "naršyklės kampe. Įdiegus įrankį dabar rasite naršyklės meniu mygtuką.

Kaip naudotis "Google" įbrėžimo įrankiu?

Kai kurias žiniatinklio duomenų lenteles galima perkelti iš žiniatinklio į skaičiuokles, kurias ateityje galima naudoti. Tačiau norint gauti duomenis iš statinių tinklalapių naudojamose formatuose reikia daugiau pastangų. Šiame vadove JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos (2015 m. 20-F) lentelės bus naudojamos parodyti, kaip "Chrome" plėtinys ištraukia duomenis iš tinklalapių ir svetainių.

Norėdami išgauti duomenis iš svetainių, naudodamiesi "Google" įbrėžimo įrankiu, nurodykite tinklalapį, kurį reikės atsisakyti. Tokiu atveju sutelkite dėmesį į lenteles. Pasirinkite išimamas eilutes ir spustelėkite viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe esančią skreperio piktogramą ir pasirinkite "Pašalinti panašius"."

" Chrome Scraper Extension "perkelia išvertus duomenis į naują langą. Jūsų skreperis taip pat identifikuoja ištrauktos lentelės stulpelių pavadinimus. Patikrinkite gautus duomenis, kad įsitikintumėte, ar jis tinkamai išgautas. Spustelėkite "Kopijuoti į iškarpinę" ir atidarykite "Microsoft Excel". Įklijuokite duomenis į savo skaičiuoklę spustelėdami "Ctrl + V". "

Prieš analizuodami informaciją savo skaičiuoklėje, nukreipkite stulpelių antraštes į jų teisingas vietas. Ištrinkite tuščius stulpelius savo "Microsoft Excel", norėdami gauti tikrų duomenų. Naudokite "Excel" sumos funkciją, kad įsitikintumėte, ar mokėjimų suma jūsų lape yra teisinga.

"Google" įbrėžimo įrankis leidžia duomenų rinkimo procesą padaryti labiau prieinamą ir paprastesnį. "Scraper" padidina interneto duomenų ištraukimo tikslumą ir efektyvumą, suteikiant jums daugiau galimybių kryžminiai patikrinti savo vertybes. Naudokitės aukščiau aptartu vadovu, kad įstrigtumėte vyriausybių tinklalapius ir gautumėte tikrų duomenų skaidrumui Source .

December 22, 2017