Back to Question Center
0

Semalt: "Web Scraping Software" - geriausi patarimai

1 answers:

Daugumoje interneto puslapių ir svetainių rodomi duomenys naudojami tik naršyklėje. Daugelyje svetainių nepavyksta pasiūlyti funkcijų, kuriose galite išsaugoti savo tikslinius duomenis jūsų kompiuteryje. Vienintelė galimybė rinkti duomenis yra nukopijuoti tikslinius duomenis rankiniu būdu, o tai yra sudėtinga ir daug laiko užimanti užduotis.

Štai kodėl jums reikia web scraping užbaigti savo projektus. "Web scraping", taip pat žinomas kaip "interneto rinkimas", yra tikslinio teksto ištraukimo metodas, naudojant programinę įrangą žiniatinklio įbrėžimams. Programinė įranga, nukreipianti žiniatinklyje, išgeria duomenis iš tinklalapių ir tinklalapių, kuria gaunama informacija išsaugoma lentelės formatu arba vietiniame kompiuteryje.

Kodėl aštuonkampis?

"Web scraping tutorial" padeda pradedantiems išgauti informaciją iš žiniatinklio ir dinamiškose svetainėse. "Octoparse" siūlo vadovėlius, kaip galite naudoti žiniatinklio įbrėžimo programinę įrangą, kad išbrėžtų svetaines ir tinklalapius. Daugeliu atvejų žiniatinklio įbrėžimo programinė įranga yra sukonfigūruota veikti tam tikroms svetainėms arba pritaikyti naršymams.

Naudodami Octoparse, galite išgauti naudingų duomenų debesyje arba naudoti vietinį kompiuterį. Nepaisant to, pilstymas debesyje yra paremtas vietos mašinomis. Aparatinės trupinimo ir tinkintos atsarginės kopijos yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėte atsižvelgti tikrinant duomenis.

"Octoparse" leidžia interneto skreperius išgauti duomenis trimis būdais, kurie apima:

vedlio režimas

"Octoparse web scraping software" siūloma nemokamai internete. Galite naudoti programinės įrangos vedlio režimą, kad sugriauti vienus tinklalapius, URL ir sąrašus tinklalapius.

Išplėstinis režimas

Tai populiariausias žiniatinklio grandymo būdas. Išplėstinis duomenų ištraukimo metodas pagrįstas URL, teksto sąrašu, kintamųjų sąrašu ir fiksuotu sąrašu. Režimą galima naudoti norint išgauti tiek vieną, tiek keletą tinklalapių.

Sumanus režimas

Su Octoparse jūs gaunate savo duomenis per kelias sekundes. Jei patikrinote žiniatinklio įbrėžimo pamoką, turėtumėte susidurti su "Octoparse 6" išleidimu. 2 versija. "Octoparse" protingas režimas yra nemokamas internete. Naujausia versija leidžia jums gauti duomenis iš interneto į struktūrines lenteles.

Norėdami naudoti "Octoparse" protingą režimą, įklijuokite URL į tinklalapį, kurį norite nuskaityti. Spustelėkite mygtuką "Sumanus" ir žiūrėkite, kaip puslapis tampa paverstas struktūruotomis lentelėmis.

"Octoparse web scraping" programinės įrangos nuskaitymo duomenys eksportuojami į:

API

Norėdami eksportuoti duomenis naudodami Octoparse API, turite turėti profesionalų paskyrą ir gauti daugiau nei vienos debesyje vykdomos užduoties. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gauti prieigos raktą, įvedę savo vartotojo vardą ir slaptažodį paieškos laukelyje.

CSV failas

Naudodami Octoparse galite greitai išgauti duomenis iš HTML lentelių ir eksportuoti duomenis į kableliais atskirtas vertes.

Duomenų bazė

Iškrauti duomenys gali būti eksportuojami į jūsų MySQL duomenų bazę arba "SqlServer".

Octoparse Išplėstinės savybės

Ši interneto šveitimo programinė įranga siūlo nemokamas papildomas funkcijas galutiniams vartotojams. Funkcijos:

  • Proxy
  • XPath
  • Reguliarusis išraiška
  • Automatinis IP sukimasis
  • Ištraukimo grafikas

"Octoparse" yra aukščiausio lygio interneto šveitimo programinė įranga, ištraukianti duomenis iš tinklalapių ir svetainių. Naudodami "Octoparse", galite gauti savo duomenis naudodami debesį arba išvalyti svetaines su savo vietiniu kompiuteriu. Atsisiųskite ir įdiekite "Octoparse" savo kompiuteryje, kad išbrėžtumėte tinklų svetaines, katalogus ir skelbimus Source .

December 22, 2017