Back to Question Center
0

"Semalt" paaiškina, kodėl "Mozenda" laikoma viena iš geriausių duomenų naikinimo įrankių

1 answers:

Duomenų įbrėžimas - tai duomenų rinkimo iš konkretaus domeno rinkimo procesas, siekiant jį organizuoti parsuodami formatus, pvz., XML, CSV arba TSV. Šis procesas skiriasi nuo duomenų ištraukimo, nes ekstrakcija paprastai atliekama kaupiant duomenis iš kelių domenų.

duomenų kaupimo paslaugų paklausa didėja dėl daugybės naudos. Štai kodėl sukurta daug įrankių, norint gauti bet kokią informaciją iš žiniatinklio. Deja, dauguma priemonių nėra tobula ir turi daugybę trūkumų. Tačiau yra ir daugiau geresnių funkcijų, o tai yra "Mozenda".

Duomenų iškraipymo privalumai

"Mozenda" gali rinkti organizacijų ir asmenų kontaktinę informaciją. Kontaktinės informacijos surinkimas yra būtinas pardavimo organizavimo ir rinkodaros paslaugų teikėjams visame pasaulyje. Sukūrus interneto šveitimo technologiją, labai lengva ieškoti žmonių ir organizacijų, norinčių pasiūlyti jūsų paslaugas ir produktus.

Lengva naudotis bet kokia kontaktine informacija sudarė palengvėjimą sudaryti adresų sąrašus, el. Pašto sąrašus ir netgi skambučių sąrašus. Be pirmiau minėtos naudos, yra ir kitų priežasčių reguliariai nuskaityti informaciją:

1. Konkurencingi moksliniai tyrimai: Įmonės gauna duomenis dėl įvairių konkurencijos priežasčių. Pavyzdžiui, įmonės gali norėti sužinoti kainas, kurias konkurentai siūlo tam tikriems produktams ir paslaugoms.

2. Geografinis taikymas ir grupavimas: Duomenys yra įbrėžami tinkamam profiliui. Tai leidžia įmonėms vykdyti vietovėse grindžiamas rinkodaros kampanijas ir taip padidinti savo rinkodaros pastangų efektyvumą. Pavyzdžiui, kompanija, kuri valdo "Dayton", Ohajo SPA, turėtų siųsti prekybos pranešimus tik Deitono gyventojams. Siunčiant juos į Cincinatis gyventojus nebus veiksmingi, nes nėra tikėtina, kad kas nors keliaus tik toli, kad gautų SPA paslaugas.

3. Rinkodaros kampanijos: Kaip minėta anksčiau, norint sukurti tikslinės auditorijos duomenų bazę, jums reikia informacijos.

4. Katalogų kūrimas: Pavyzdžiui, jei įmonė turi naudotis advokato paslaugomis, ji turi patikrinti advokatų katalogus, kad būtų galima rasti tam tikrų advokatų kontaktai toje pačioje miesto dalyje.

5. Asmenų ir verslo organizacijų vertinimas: Ieškodamas verslo partnerio ar paslaugų teikėjo, duomenų išgavimas padeda įvertinti savo būsimus partnerius. Jei galite gauti informacijos apie įmonę ar asmenį, galite jas įvertinti in absentia.

Kodėl Mozenda

"Mozenda" programinė įranga gali išgauti periodiškai arba pagal pareikalavimą reikalingus duomenis. Jis sukurtas tam, kad vartotojai labai greitai išmoktų žiniatinklio grandymo įgūdžius. "Mozenda" naudoja naršymo technologiją, kuri leidžia imituoti realų žmogaus naudotoją.

Naudotojo mėgdžiojimo privalumai:

  • Programinė įranga gali lengvai valdyti JavaScript ir Ajax
  • Ji gali lengvai naršyti giliais tinklalapiais
  • Jis įkelia ir naršia puslapius taip, kaip naršyklė.

Be to, kad galėtų imituoti naudotojus, "Mozenda" palaiko puiki 24/7 techninė parama, o jo paketą sudaro keletas trumpų naudotojų vaizdo įrašų vaizdo įrašų išmokti tinkamai naudoti įrankį. Trumpi pamoka yra:

  • Kaip užfiksuoti tekstą. Tai trunka tik 43 sekundes
  • Kaip įkelti kitą rezultatų puslapį. Tai užtrunka minutę ir 58 sekundes
  • Kaip reguliariai planuoti programą. Tai trukmė yra minutė ir 8 sekundės
  • Kaip suderinti duomenis iš dviejų laukų. Tai užtruks tik 1 minutę ir 16 sekundžių

. Galiausiai, nors "Mozenda" turi daugybę funkcijų, svarbiausia priežastis, dėl kurios turėtumėte pabandyti, yra jos galimybė išvalyti dinamiškas svetaines Source .

December 22, 2017