Back to Question Center
0

Kuriuos pardavėjo įrankius galite rekomenduoti "Amazon" raktinių žodžių tyrimams?

1 answers:

Prieš parodydami keletą gerų ir išbandytų įrankių "Amazon" raktinių žodžių tyrimams, pradėkime nuo žinių. Deja, "Amazon" niekada nerodo jokių konkrečių principų ar tikslių veiksnių, kurie buvo įvertinti pagal A9 reitingavimo algoritmą - kaip ir pagrindiniai paieškos varikliai, tokie kaip "Google", "Yahoo", "Bing" ir kt.Bet čia mes galime žinoti tikrai. Remiantis naujausiais praktiniais bandymais:

  • "Amazon" raktinių žodžių tyrimų normalizavimas vėl atkurtas (bent jau iki šiol). Tai reiškia, kad turėtumėte dėti visas pastangas, kad išvengtumėte vienintelio / daugybiško neatitikimų arba, jei įmanoma, naudojate mažesnius / viršesnius atvejus, ypač kalbant apie raktinius žodžius.
  • Apsvarstykite naujai apskaičiuotą 250 simbolių apribojimą visam jūsų "backend" raktinių žodžių skaičiui. Žinoma, nėra jokių griežtų apribojimų, kuriuos patvirtintų bet kurie "Amazonės" pareigūnai. Nepaisant to, gerokai geriau pasilikite saugioje vietoje ir atsižvelkite į šią sąlygą.

Atsižvelgiant į tai, atėjo laikas parodyti kai kurias mano išbandytas Amazonės raktinių žodžių tyrimų parinktis. Čia pateikiama trumpa kiekvieno naudotojo, kuris bus naudojamas gilesnėje apsipirkimo paieškos analizėje, apžvalga. Nesijaudink bent jau išbandyti šiuos. Ir, žinoma, tik jums nuspręsti, kuris iš jūsų produktų sąrašo optimizavimo.

1. Raktinio žodžio akis - tai puikus įrankis, padedantis jums atlikti "Amazon" raktinių žodžių tyrimus. "Raktažodis akis" yra lažybų dėl tikrai plačios duomenų bazės, apimančios daugiau kaip milijoną skirtingų raktinių žodžių pasiūlymų, palaikančių vidutines paieškos apimtis, kad galėtumėte aiškiai nustatyti, kuris iš jų gali būti potencialiai laimingas paieškos terminus ir kas tikriausiai verta pašalinti iš pagrindinio tikslinių raktinių žodžių sąrašo ir ilgi uodegos deriniai.

2. "Kparser" - ši internetinė platforma gali greitai surasti jūsų pagrindinį privalomų raktinių žodžių ir pirkimo užklausų rinkinį. Duomenys ištraukiami pagal gyvų paieškos statistiką ir naujausias tendencijas ne tik "Amazon" ir "eBay", bet ir iš pradinės paieškos per "Google" ir "Bing". Vienintelis blogas dalykas, susijęs su "Kparser", yra tai, kad, deja, ši internetinė programinės įrangos platforma siūloma tik mokama prieiga, kuri yra nuolatinė.

3. Raktinis Kiwi - tai dar vienas geras "Amazon" raktinių žodžių tyrimų įrankis, kuris ypač naudingas norint geriau suprasti kliento ketinimus. Naudokite savo plačią duomenų bazę, sudarytą iš išsamių tikslinės auditorijos duomenų, pagrindinių nuostatų ir bendrų supirkimo nuotaikų, surinktų tiesiogiai iš "Amazon", taip pat "Google" tendencijų pirkimo ir "YouTube" profilių.

4. Asin Key - tai paskutinė raktažodžių tyrimų platforma, kurią norėčiau parodyti šiandien. Tarp jo stiprių pusių šis internetinis paslaugų rinkinys turi platų individualiai pritaikytų tarifų pasirinkčių, siūlomų skirtingų įrankių eilutei.Išnagrinėkite raktinių žodžių tyrimų galimybes, naudodamiesi šiomis integruotomis sistemomis: Amazon produktų sąrašo SEO įrankiu, pažangiomis raktinių žodžių sekimo priemonėmis ir tvirtu raktinių žodžių pasiūlymu. Atkreipkite dėmesį, kad "Asin Key" "Amazon" raktinių žodžių tyrimų platforma taps jums naudinga tik tuo atveju, jei jau turite bent pagrindinį supratimą apie SEO ir pagrindinius el. Paieškos paieškos reitingavimo algoritmus Source .

December 22, 2017