Back to Question Center
0

Semalt: kaip naudotis "Crawlboard" interneto ekstrakcijos platforma

1 answers:

Yra tiek daug pamokymų, skirtų pasidaryk pats žiniatinklio laužas visame internete. Jei jums reikia tik išgauti tik nedidelį duomenų kiekį, vadovėliai gali padėti. Tačiau jei jums reikia reguliariai išgauti daug duomenų, tada turėtumėte samdyti patyrusį trečiosios šalies žiniatinklio įbrėžimo įmonę - church hats for cheap. Crawlboard yra vienas iš tokių paslaugų teikėjų, ir daugelis žmonių ją naudojo savo žiniatinklio įbrėžimo užduotims. Platforma yra labai efektyvi. Taigi, tai rekomenduojama žmonėms, kuriems reikia reguliariai nuskaityti didelį duomenų kiekį.

Be efektyvumo, jį taip pat lengva naudoti. Čia aprašyti paprasti veiksmai, reikalingi platformai panaudoti.

1 veiksmas:

Eikite į "CrawlBoard" žiniatinklio įbrėžimo užklausos puslapį spustelėdami šią nuorodą.Užpildykite registracijos formą tinkamai. Yra laukai, skirti vardui, pavardei, įmonės el. Pašto adresui ir darbo vietos vaidmeniui. Baigę spustelėkite prisiregistravimo mygtuką. Automatinis el. Paštas bus išsiųstas į jūsų patvirtinto el. Pašto adresą. Atidarykite el. Laišką ir spustelėkite patvirtinimo nuorodą, kad suaktyvintumėte naują "CrawlBoard" paskyrą.

2 žingsnis:

Pagrindinis šio žingsnio tikslas yra pridėti svetainę nuskaityti, bet pirmiausia reikia sukurti svetainių grupę. Sitegroup yra svetainių grupė, turinti panašią struktūrą. Tai žmonėms, kuriems paprastai reikia išvalyti duomenis iš kelių svetainių vienu metu.

Norėdami sukurti svetainių grupę, spustelėkite nuorodą "Sukurti naują svetainės grupę". Jis yra dešinėje "Sitegroup" pasirinkimo laukelio pusėje. Po to, dabar galite pridėti visas svetaines, priklausančias svetainių grupei po vieną, spustelėdami nuorodą Pridėti, esančią viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.Tada pasirinkite po vieną po vieną.

3 žingsnis:

Eikite į svetainės grupių kūrimo langą, kad pateiktumėte pageidaujamą unikalų savo svetainės grupės pavadinimą. Atminkite, kad visos svetainės grupės svetainės turėtų turėti tokią pačią struktūrą, nes galbūt negalėsite gauti tikslaus turinio.

Norėdami suprasti svetainės grupės reikšmę, paimkite darbo vietų sąrašus. Jei prašoma užduotį išvalyti darbo vietas iš darbo skelbimų lentų, turėsite sukurti svetainių grupę, kad atitiktų funkciją, o visos svetainės grupės svetainės bus darbo vietų sąrašai.

4 žingsnis:

Pagal šiame laukelyje esančius privalomus laukus turite pasirinkti duomenų gavybos dažnį, pristatymo formą ir pristatymo būdą. duomenų nuskaitymo dažniai yra kasdien, savaitės, mėnesio ir pagal užsakymą.

Siuntimo formatu galite pasirinkti vieną iš XML, JSON ir CSV. Ir pristatymo metodui, jums reikia pasirinkti tarp FTP, Dropbox, Amazon S3 ir REST API.

5 žingsnis:

Ekranas skirtas papildomai informacijai. Vartotojai gali apibūdinti savo žiniatinklio grandymo užduotį. Nors tai yra neprivaloma, svarbu įtraukti papildomą informaciją, nes kuo daugiau jūs apibūdinate savo užduotį, tuo labiau paslaugų teikėjas tiksliai supras, ko norite, ir tai duos geresnį rezultatą.

Šiame ekrane taip pat galite paprašyti papildomų paslaugų. Kai kurie iš jų yra "Patalpinta indeksavimas", "Failų sujungimas", "Vaizdų parsisiuntimas" ir "Greitas pristatymas".

6 žingsnis:

Čia reikia paspausti mygtuką "siųsti už galimybių patikrinimą". Tikslas yra, kad paslaugų teikėjas patikrintų, ar jūsų užduotis yra įmanoma. Jūs gausite el. Laišką, informuojantį jus, ar jūsų užduotis yra įmanoma, ar ne. Jei taip, dabar galite eiti ir atlikti mokėjimą. Kai jūsų mokėjimas bus patvirtintas, "CrawlBoard" komanda pradės veikti.

Užmokėjus, tik tereikia laukti savo duomenų kanalų jūsų nurodytu formatu per pageidaujamą pristatymo būdą.

December 22, 2017