Back to Question Center
0

Aukšto intensyvumo mokymo intensyvumo ugdymo svarba

1 answers:

Kas atsimenama, kai matote ar girdi žodį "atšilimas"?

Jei kenčia su įdomumu, ar esate pasiruošęs šiai dienai ar net geriau, jūs turėtumėte žinoti, kad esate ne vienišas. Šilimas dažnai jaučiamas toks nuobodus ir iš tikrųjų nenaudingas, todėl žmonės to nedaro pakankamai. Praeityje turėję panašių jausmų, mes padarėme ypatingų pastangų, kad metodas "Makia" mokymas būtų sušilęs arba "Prehabilitation Routine", kaip mes jį vadiname, būtų patrauklus net ir labiausiai įkūnytam fitneso entuziastui, kad žmonės tiesiog jo neatsispins. Tačiau prieš eidami toliau, susitelkite ties pagrindiniu klausimu, susijusiu su atšilimu Kokia yra priežastis tai padaryti?

Kodėl?

Įsivaizduokite, kad miegate kaip kūdikis. Staiga, žiburiai tęsiasi, o kas nors atsitraukia žemyn savo mokesčių deklaracijų formas, kad užpildytumėte ten. Tada ir tuo pačiu metu jūs paprašysite pasakyti, koks buvo antradienio oras, kokie jūsų seneliai yra, ir nuspręsti, kurį iš šešių skirtingų draudimo pasiūlymų esate pasiruošęs priimti. Ar turėtum visa tai kontroliuoti? Tas pats pasitaiko ir jūsų kūnui, jei priversti jį judėti be išankstinio atšilimo. Jūsų kūnas staiga atsiranda ir siunčia savo smegenis pranešimą, bet viskas vyksta lėtai. Kiekviena jūsų kūno ląstelė kalba "Kas dabar?" Kūno dalis pasiekia stabdžius, kitą paniką, o likusi dalis yra tiesiog švelnus. Jei stresas nenustatomas staiga, bet vis dar esant reikliam lygiui, organizmas neturi laiko pagreitinti jūsų apyvartą, o rezultatas pakankamai greitesnis nei įprastas išsekimas.

prakeikimas

Iš tiesų, žodis, kuris yra kur kas labiau tinkamas nei atšilimas, iškyla. Teisingas uždegimas tampa jūsų kūnu pasiruošęs eiti. Raumenų ląstelės ruošiasi sutalpinti, kraujo cirkuliacija veiksminga šalinant rūgštis, palaikomieji / jungiamieji audiniai yra pasirengę imtis streso. Lemputė užsidega, jūsų kūnas yra budrus ir pasiruošęs veikti visam laikui.

Labai svarbu nervų sistemos, sąnarių ir palaikomojo / jungiamojo audinio išsiveržimui, kad pasiektų pasirengimo būseną. Tai užtikrina geriausią efektyvumą ir saugumą. Manoma, kad pagrindinis tempimo tikslas yra šildyti raumenis, kad būtų išvengta traukti raumenys ir įtrūkimai. Iš tiesų, kūnas gyja raumenis, daug geriau nei pažeistas sąnarys ir palaikomieji / jungiamieji audiniai. Kai nervų sistema "miega", jūsų raumenys yra labiau linkę į sužalojimus, ypač treniruojant su greitais judesiais. Žinoma, raumenų sušildymas yra svarbus norint išvengti sužalojimų ir užtikrinti savo mokymo efektyvumą. Svarbu klausytis savo kūno taip, kad raumenys nebūtų "išsigandę" ir "nukentėjo stabdžiai", kol treniruotės net prasidės. Iš pradžių mobilizuoti tempimą reikia lengviau, o tik tada, kai atsipalaidavimas atsitinka, ištempimas gali būti išplėstas, įtraukiant kraštutines pozicijas. Prakaitas yra gerai, bet į ekstremalią įtampą nepagrįstai sunku įprasti pratimai.

Įkvėpimas metodikos įprastos Makia

Prieš pradedant "Makia" metodo pradžią, atliekamas įkvėpimo įprotis, o jūsų kūnas kyla pasiruošus faktiniam "Makia" metodui.

Taigi kas yra toks malonus apie Prehabą? Žinoma, svarbiausias dalykas yra tikslų laikymasis. Mūsų Prehabas yra pagamintas iš malonių, protingų ir funkcinių judesių, kurie skatina visas kūno dalis, ypač nuo kūno svorio mokymo. Tačiau mes taip pat atrodė šiek tiek toliau. Mūsų Prehabas apima "tokius sveikuosius" giliuosius kramtomus laukus, kurie naudingi jūsų nugarai ir kelnėms, riešams, alkūnės ir pečių pratimams, kurie stiprina jūsų kūną pasirengimą atlikti sunkesnius kūno svorio judesius. Gražus kompaktiškas paketas, kurį lengva ir greita atlikti atlikdami vaizdo įrašą Source .

February 16, 2018