Back to Question Center
0

Didelio intensyvumo mokymas namuose mobilumui ir lankstumui

1 answers:

Mobilumo mokymas yra labai svarbus. Laikui bėgant žinias apie judumo mokymo naudą didėja eksponentiškai. Geras judėjimas apsaugo jus nuo traumų ir pagerina jūsų sveikatą bei ištvermę.

Kas yra mobilumo mokymas? Kas gali iš to pasinaudoti?

Makia metodas yra apie mobilumą ir lankstumą. Lankstumas - tam tikros jungties pasyvaus mobilumo diapazonas. Judrumas reiškia viso jungimosi judesio valdymą ir kontrolę. Yra žmonių, kurie yra labai lankstūs, bet vis tiek sunku išsiskleisti giliai švarus kūno svorio. Lankstus ir geras mobilumas yra du skirtingi dalykai.

Mobilumo mokymo privalumai Visi

Mobilumo mokymas gali iš tikrųjų padėti visiems. Tai reiškia, kad verta daryti mobilumo mokymus pagal savo tikslus. Pavyzdžiui, jei norite tapti pasaulinės klasės sprinteriu, tai nėra naudinga daug praktikuoti. Dažnas ir platus išsiplėtimas sumažina raumenų elastingumą. Tačiau kaip "Maketos" metodo dalis, gebėjimas atlikti padalijimą labai padės jums pasiekti tam tikrų jėgų judėjimo.

Dinaminis ir izometrinis tempimas

Iš tiesų, sprinteriui rekomenduojama mažiau pasyviai ištempti ir sutelkti dėmesį į tai, kad jo raumenys "atidaromos" veikiant aktyviu tempimu. Dinaminis tempimas, izometrinis tempimas ir jų deriniai yra labai veiksmingi būdai, kaip skatinti organizmo gebėjimą veikti. Jie ne visada iš tiesų padidina raumenų ilgį, bet dažniausiai keičia reguliavimo, reakcijos ir slopinimo mechanizmus.

Dinaminis tempimas yra reguliuojamas tempimas, vykstantis e. g. , techniškai sutelktos gilios prieplaukos, kurioms taikoma žmogaus kūno svoris. Izometrinis tempimas yra tempimas, atsirandantis dėl raumenų darbo, e. g. , stovėdamas į tempimą skatinančią padalijimą. Šie kombinacijos būdai apima įtempimo-atsipalaidavimo metodą ir įtampą-atsipalaidavimą + aktyvų išlaikymą.

Pasyvus tempimas yra tas, kuris faktiškai suteikia papildomo ilgio raumenims. Raumenys, vis dėlto turėtų būti gana "ir atviras" pasyviam tęsiasi būtų veiksminga. Raumenys gali būti "atviros" net atliekant intensyvius mokymus atliekant aktyvius mobilumo pratimus.

Pasyvios tempimo priemonės yra atsipalaidavę, esant ištempimo padėtyje, e. g. , stovi ir lenkia į priekį. Iš tiesų pasyvus tempimas turėtų būti įtrauktas į mokymą, kai ketinate įgyti daugiau mobilumo.

Pavojus, ypač susijęs su ilgesniu (30+ sek.) Pasyviu tempimu, yra tai, kad raumenų ekranavimo įtempimas yra pernelyg mažesnis, todėl sumažėja judesio kontrolė, ypač ekstremaliuose judėjimo taškuose. Kai taip atsitinka, sužalojimo rizika padidėja tiek traukiant, tiek ir visuose veiksmuose, kuriuose judėjimas eina arba gali eiti, arti ekstremalių taškų. Dėl šios priežasties pasyvieji ruožai turėtų būti derinami su judesio valdymo plėtojimo pratimais. Šis principas vaidina svarbų vaidmenį "Method Makia", kai reikalingas tiek platus judėjimas, tiek geras judėjimo valdymas.

Stiprumo mokymas, apimantis visą judesių spektrą

Kartais mobilumo plėtojimui taip pat gali daug prisidėti prie visiško judesių stiprumo mokymo. Pavyzdžiui, infraspinatus pečių raumenys dažnai yra tokios silpnos, kad pečių judėjimas gali būti ribojamas. Kai tai yra atvejis, kai šie raumenys artėja prie ruožo būsenos, jie supranta, kad nekontroliuojama situacija artėja ir jie "stumiasi į stabdžius".

paleisti švelniai

Jūs turėtumėte lengviau pradėti mobilumo pratybas, netgi siekiant vystymosi! Kai kurie žmonės girdi žodį "tempimas", jie susiejami su skausmu ir niūriumi.

Tačiau mobilumo pratybos neturėtų sukelti skausmo, ir tai nebūtinai yra blogas dalykas. Jei turite priversti save ką nors padaryti, jūsų kūnas gauna pranešimą apie artėjantį pavojų, o rezultatas nėra geras. Padarydami pasyvųjį ištempimą, turėtumėte pabandyti sutelkti dėmesį į tai, kaip rasti atsipalaidavimo būseną, o veikiant aktyviam tempimui išlaikyti kontrolę yra ypač svarbu.

Universalus mobilumo mokymas

Makia mokymų metodas apima labai įvairiapusį mobilumo mokymą. Daugeliu atžvilgių jėgos pratybos savaime skatina judumą, tačiau tai gali būti dar veiksmingiau įgyvendinant atskirus mobilumo pratybas Source .

February 16, 2018