Back to Question Center
0

Metodas Makia: kas yra didelis intervalo intensyvumo mokymas ir ketogeninė dieta?

1 answers:

"Makia" metodas yra Suomijoje sukurta praktinė medžiaga, kuri per porą metų tapo populiari savo gimtosios šalies sąvoka. Sistema siūlo sudėtingą pratybų planą, kurį galima atlikti namuose ar sporto salėje. Pratimų sunkumas automatiškai padidėja treniruočių metu. "Makia" metodas taip pat apima dietą, kurioje tūkstančiai vartotojų įgijo idealų svorį ir pagerino mitybos įpročius.

dieta istorija metodas Makia

visą savo gyvenimą aš naudoju, bet maždaug 35-40 metų mano kūnas pradėjo kauptis riebalais. Pokyčiai įvyko netyčia ir nepastebimai. Vaizdas, paimtas gražioje vasaros dienoje, paplūdimyje atvėrė akis.

labai retai pasverčiau save, bet, pamatęs vaizdą, nuėjau į skalę ir pastebėjau, kad mano nenuostabu, kad mano svoris labai išaugo. Man buvo įdomu, kas gali būti neteisinga.

valgiau mažai riebalų skonio, mažai riebalų pagamintą jogurtą, nugriebtą pieną, dirbtinai saldintus gaiviuosius gėrimus, mažai riebius sūrius, daržoves su mažai riebalų salotų padažu, daug baltymų ir tik liesos mėsos. Mano nuomone, pagal bendrąsias gaires valgiau sveiką. Kažkas buvo neteisingas, blogai klaidingas.

Matuoju savo cholesterolio vertes, ir jie nebuvo geri. Blogas cholesterolis buvo per didelis, o geras - per mažas. Kai paprašiau patarimo, gavau nurodymų, kaip sumažinti riebalų kiekį dietoje.

Kaip galėčiau dar labiau sumažinti riebalus nuo dietos? Be to, asmuo, kuris davė man patarimą, buvo daug antsvorio, nei buvau. Gimė dilema.

Tada aš dirbu profesijoje, kur svarbu žinoti kūno fiziologiją. Aš turėjau gerą išsilavinimą ir pagrindines žinias, kad išspręstų problemą. Aš pradėjau dar labiau nuodugniai ištirti organizmo metabolizmą. Aš sužinojau, kada kūnas naudoja angliavandenius ir degina riebalus. Aš supratau, palyginti greitai, kad didelė angliavandenių ir baltymų dieta be natūralių riebalų paverčia kūną į būseną, kurioje atsigauna visa energija ir riebalų deginimas vargu ar kada nors atsitiks. Jei kalorijų kiekis iš dietos yra net šiek tiek per daug, o riebalų deginimas neįvyksta, rezultatas yra natūralus svorio padidėjimas.

susipažinau su dr. Atkinso dieta. Tai gana prieštaringa ir piktybinė dieta, tačiau pagrindinė idėja yra tobula. Su juo milijonai žmonių su antsvoriu visame pasaulyje pasiekė normalaus svorio. Kūną maitina dieta, kai beveik visa energija gaminama iš riebalų. Kūnas yra nepertraukiamo riebalų deginimo būklė, o svorio kritimas yra netgi greitesnis nei vartojant badą. Sistema nuolat degina riebalus, kartu užtikrinant, kad riebalų ir baltymų kiekis maiste yra pakankamas. Be to, jis užtikrina, kad gausite pakankamai maistinių medžiagų, iš kurių organizmas formuoja gliukozę.

Pradėjau Atkins dietą, o rezultatai buvo stebinti. Per keletą mėnesių aš atsikratė riebalų pertekliaus, kuris sukaupė gana šiek tiek. Aš prarado daugiau nei 33 svarus. Be to, aš atsikratė bėrimo ant veido, kad aš maniau, buvo dėl kvėpavimo, kad aš naudoju savo darbą. Tuo metu aš taip pat pradėjau savo pirmuosius kūno svorio pratimus, ir pastebėjau, kaip jie veikia raumenų masę.

metodas Makia gavo pradinę kibirą

Prieš keletą metų žiniasklaidos priemonė atsirado apie Atkinso dietos keliamus pavojus, nes su juo vartojote tik kepinį, sviestą ir kiaušinius. Daugelis žmonių pradėjo "Atkinso dietą" mažų informacijos grūdų pagrindu, todėl parduotuvėse buvo sviesto. Tačiau neturint gero žinių pagrindo ketogeninė mityba yra nesėkminga, o rezultatai yra blogi arba katastrofiški. Atkinso dieta yra ketogeninė, ir, jei tinkamai laikomasi, jūs vartojate daug daržovių, vidutinio sunkumo baltymų kiekio ir pakankamai gerų riebalų.

Tačiau, naudojant metodą Makia ketogeninę mitybą, galite valgyti beveik bet kurį kitą gryną maistą, išskyrus paprastus angliavandenius. Daržovių kiekis visada yra pusė lėkštelės, todėl jų dalis yra gerokai didesnė nei įprastoje dietoje.

Per daugelį metų aš padariau eksperimentus ketogeninės dietos tobulinimui. Dėl savo darbo, turėjau galimybę gauti savo kraujo vertės realiuoju laiku. Metodas Makia Reboot yra naujausia ketogeninės svorio programos versija. Jis kilo iš Atkinso metodo, tačiau jis žymiai pagerina riebalų deginimą dar veiksmingiau.

Todėl Makia Reboot metodas yra ketogeninė laikina dieta, kurios metu galite prarasti svorį. Kai artėsite prie idealaus svorio, pateksite į įprastą "Method Makia" pagrindinę dietą, kuri puikiai tinka visai šeimai.

Problema, susijusi su įvairiais svorio netekimo programomis, dažnai yra tai, kad kažkas šeimos narys turi paruošti ir pasverti savo patiekalus. Meta Makia pagrindinė dieta yra sukurta taip, kad visa šeima galėtų valgyti tokius patiekalus. Jei kuris nors šeimos narys bando pasiekti ketogeninę būseną, jis arba ji tiesiog išskiria atskirą angliavandenių dalį. Priešingu atveju, dieta yra vienoda visiems.

Pastaraisiais metais rengiau "Method Makia net" taikomąją programą. Daug metų aš sekau panašų metodą kaip "Method Makia" pagrindinė mityba, tačiau prasidėjus šiam milžiniškam darbui aš sąmoningai įtraukiau paprastus angliavandenius, pavyzdžiui, bandelės, lengvą duoną, bulves, saldumynus, ir aš taip pat palikau aliejų. Tačiau mano svorio prieaugis pasitraukė iš rankos ir pakilo nuo 183 iki 208 svarų. 6 svarai per metus. Mano tikslas buvo išbandyti naujausią ketogeninės dietos funkciją. Paprastų angliavandenių poveikis buvo daug didesnis negu tikėtasi, o jų kiekio kontrolė buvo sudėtinga. Rezultatas buvo daug tvirtesnis nei aš norėjau.

01. 01. 2015 m. Pradėjau metodą "Makia" paleisti. Per du mėnesius mano svoris sumažėjo iki 176. 4 svarai, taigi mano naujausia svorio programos versija yra labai efektyvi. Stulbinantis 32. 2 svarai per du mėnesius! Skamba milžiniška, tačiau svorio kritimo metu aš netgi netgi nebandau bado. Mano kūnas visada gavo pakankamai energijos ir jaučiausi taip gerai, kaip bet kada. Aš taip pat reguliariai mokydavau "Method Makia". Ketogeninės dietos metu žmonės gali normaliai sportuoti.

Prieš pradedant "Method Makia Reboot", svarbu gauti žinių. Informaciniame paketu paaiškinami visi faktai, reikalingi norint pradėti saugią ketogeninę svorio mažinimo programą. Ketogeninė svorio mažinimo programa, tinkamai įdiegta, yra saugi ir labai veiksminga. Tačiau be gerų fono žinių ir įsipareigojimų neturėtumėte net pradėti.

Taip pat reikia pastebėti, kad jums nereikia pradėti ketogeninės dietos, jei turite normalią svorį. Tokiu atveju jūsų kūnas gerai veikia ir jums nereikia "Method Makia Reboot", bet tiesiog pagrindinė mityba yra pakankama norint sustabdyti saldumynų norą ir sumažinti bado jausmus.

Galiausiai cituoju vieną iš protingiausių visų laikų vyrų, kurių teiginys buvo mano pagrindinis principas rengiant šį informacinį paketą.

"Jei negalite paaiškinti klausimo aiškiai, apie tai neužsimenate. "

Albertas Einšteinas

J. A Source . Needlehill, "Method Makia" įkūrėjas

February 16, 2018