Back to Question Center
0

Koks "Amazon" produkto ID numeris?

1 answers:

Kaip "Amazonės" pardavėjas, turėtumėte žinoti, kad kiekvienas "Amazon" produktas turi savo ID numerį. Produkto identifikatoriai gali būti naudojami naujų produktų puslapių ir aukcionų kūrimui. Daugelyje "Amazon" kategorijų yra konkrečių UPC. Vienintelis teisėtas "Amazon" UPC gamintojas, kuris egzistuoja visame pasaulyje, yra GS1 (pasaulinis standartas 1). Ši kompanija teikia pasaulinius tiekimo grandinės brūkšninių kodų standartus. "Global Standard 1" išleidžia kiekvieną "Amazon" prekę su "Global Trade Item Number".

Siekiant laikytis GS1 reikalavimų, turite atsižvelgti į produktų, kuriuos norite parduoti, tipus, jūsų produktų duomenis ir konkrečius pardavimo reikalavimus toje produktų kategorijoje.

Šiame straipsnyje paaiškinsime GTIN ir UPC vaidmenį skatinant jūsų produktą "Amazon" pasaulinėje prekybos platformoje.

Tačiau, prieš tęsdami veiksmus, norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad "Amazon" ketina pradėti tikrinti UPC kodus, skirtus įvairiems ASIN savo rinkai, prieš GS1 duomenų bazę. Tai gali reikšti, kad bet kuris pardavėjas be autentiškų UPC kodų gali būti pašalintas iš "Amazon" paieškos rezultatų.

Amazon UPC kodai: kas jie yra ir kodėl mes jiems reikalingi?

UPC kodas yra brūkšninio kodo simbolis, kuris unikaliai priskiriamas kiekvienam prekybos elementui. Jis plačiai naudojamas JAV, JK, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kitose angliškai kalbančiose šalyse. Jį sudaro 12 skaitinių skaitmenų, rodančių UPC kompanijos prefiksą, elemento nuorodą ir kontrolinį skaitliuką. Pirmieji skaitmeniniai numeriai, kuriuos GS1 priskyrė unikaliai identifikuotiems prekių ženklų savininkams, turi žymėti produktus su UPC simboliais.

Kiti penki skaitmenys rodo elemento nuorodą. Joms priskirtas prekės ženklo savininkas, norėdamas nurodyti konkretų elementą.

Ir paskutinis skaitmuo vadinamas kontrolinis skaitmuo. Tai apskaičiuotas skaičius, pagrįstas MOD patikros skaičiumi nuo ankstesnių skaitmenų.

UPC kodai gali būti dviejų tipų - UPC-A ir UPC-E. Skirtumas yra tas, kad UPC-E kodas yra trumpesnis ir slopinamas nuliais. Tai reiškia, kad jūs nematysite 0 kodo brūkšniniame kode tik atitinkamame GTIN.

Kas yra ASIN (Amazon standartinis identifikavimo numeris)?

"Amazon" standartiniai identifikacijos numeriai naudojami prekių Amazone identifikavimui. Jie susideda iš unikalių 10 raidžių ir skaitmenų blokų. ASIN kodą reikalaujamam elementui galite rasti "Amazon" produkto informacijos puslapyje. Reikėtų pažymėti, kad knygoms "Amazon" naudoja "ISBN" brūkšninį kodą. Standartinis identifikavimo numeris yra tas pats knygoms kaip ISBN. Tačiau visiems kitiems elementams naujas standartinis numeris sukurtas, kai elementas įkeliamas į "Amazon" katalogą.

Prekės ASIN kodas pateikiamas produkto informacijos puslapyje kartu su kitomis detalėmis, pvz., Spalva, dydžiu ir pan.. Šis kodas gali būti naudojamas ieškant produktų "Amazon" kataloge. Įvedę tam tikrą ASIN arba ISBN kodą į "Amazon" paieškos laukelį, jūs gausite reikalingus paieškos rezultatus su šiuo kodu (su sąlyga, kad produktas yra įtrauktas į katalogą) Source .

December 6, 2017