Back to Question Center
0

Ką turėčiau žinoti apie "Amazon" raktinių žodžių tyrimus, kad taptum geru pardavėju?

1 answers:

Kiekvienas patyręs internetinis mažmenininkas, parduodantis "Amazon", žino, kad moksliniai tyrimai gali tapti tvirtu pagrindu klestėjančiam krovos laivybos verslui. Ateityje susidursime su juo: "Amazon" klientų įpročiai reikalingi tyrimai ir gilus supratimas, žinoma, jei norite, kad jūsų produktų sąrašai būtų gerai optimizuoti ir rodomi tarp geriausių paieškos rezultatų. Galiausiai - generuojame daugiau srauto iš atitinkamų raktinių žodžių, todėl padidinsite konversijas. Tačiau yra tai, kad, skirtingai nuo pagrindinių paieškos sistemų (pvz., "Google", taip pat "Yahoo" ar "Bing"), "Amazon" paieškos reitingų algoritmas turi savo "orientuotus į produktą" ypatumus. Tai reiškia, kad optimizavimo paieškos sistemoje (SEO) požiūriu nerekomenduojama daugiausia rengti "Google AdWords", bent jau kai kalbama apie "Amazon" raktinių žodžių tyrimus. Svarbu, kad raktinių žodžių planavimo priemonė būtų gera, kad suprastų tikrąsias pirkėjų populiarinimo tendencijas. Tačiau tuo pat metu šis pagrindinis įrankis niekada negali surinkti visiškai tikslių duomenų, reikalingų puikiai tikslinei raktinių žodžių parinkčiai optimizuoti produktų sąrašus, kurie visada lieka prie paieškos.

"Amazon" SEO ir produkto klasifikavimo algoritmas

Pabandykime išsamiau įžvelgti, kaip veikia "A9" ("Amazon" pagrindinis paieškos reitingavimo algoritmas). Atsižvelgiant į tai, kad "A9" iš tiesų rūpinasi didėjančiais pirkimais iš šios itin perkrautos internetinės pardavimo platformos, jos išrašų sąrašas grindžiamas dviem pagrindiniais veiksniais:

  • Veiklos koeficientas - reiškia, kad kiekvienas geros reputacijos ir patikimų pardavimų istorijos elementas greičiausiai bus rodomas arčiau Amazonės produktų paieškos viršuje. Pagrindiniai našumo metrika yra PR (paspaudimų rodiklis), CR (konversijų rodiklis) ir, žinoma, realus grynasis pardavimai.
  • Reikšmingumo veiksnys - reiškia, kad tinkamai pagamintas produkto pavadinimas, aprašymas ir kulkos, tinkamai optimizuotos geriausiems raktiniams žodžiams (ty tai atitinka paieškos užklausas, kurių reikalauja gyvi pirkėjai) - taip pat turės didelę tikimybę būti akivaizdžiai parodyta "Amazon" produktų paieškoje. "Amazon" raktažodžių tyrimai su specialiu įrankiu

    Taigi, turime galvoje tai - "Amazon" raktinių žodžių tyrimų poreikis daugiau individualaus požiūrio (o ne įprastu raktažodžių analizė SEO). Ir tinkamumo faktorius yra tas, į kurį turėtų būti nukreipta prieš ką nors dar. Štai kodėl aš rekomenduoju pasirinkti tinkamą "Amazon" raktinių žodžių įrankį ir potencialiai laimėjusių paieškos kombinacijų tyrimus, kurie gali sukurti realias konversijas su daugiau faktinių pasiūlymų. Kalbant apie mane, aš asmeniškai naudoju "Sonar Amazon" raktažodžių tyrimų įrankį. Žinoma, jums nuspręsti, kuris įrankis ar internetinė sistema pasirinkti, priklauso tik nuo jūsų. Bet kokiu atveju naudojant "Sonar" turiu tam tikrų tikrai įtikinamų privalumų, pvz., Greitojo pagrindinio didžiausių raktinių žodžių pasiūlymų sąrašo (kuris pasirodė esąs puikus pradinis taškas) sklaidą, konkurencingus tyrimus (gretimų geriausių paieškos frazių surinkimas tiesiogiai iš pirmaujančių pardavėjų buvo tikrai nuostabi), vertinga įžvalga ir svarstymai dėl potencialiai laimėjusių paieškos kombinacijų, rekomenduotų čia ir dabar, ir dar daugiau Source .

December 6, 2017