Back to Question Center
0

"Semalt" patirtis: "Wie Man Ghost Empfehlungs" šlamštas "Google Analytics" filtruje

1 answers:

Eismas yra svarbus kiekvienos interneto rinkodaros kampanijos aspektas. Daugeliu atvejų svetainės siekia didinti pardavimus ir prenumeratorius, didindamos srautą. Bendrieji būdai gauti srautą yra SMM ir paieškos optimizavimas (SEO). Šie ir daugelis kitų metodų siekia pagerinti jūsų svetainės matomumą internete, taip pat atlieka daugybę užduočių, susijusių su grįžtamuoju ryšiu. Kitais atvejais asmenys gali rasti referalų srautą kaip aukso kasyklą. Tai yra lankytojo, kuris nori domisi savo pastangomis, bazė ir yra nišoje. Tokių lankytojų konvertavimas į klientus yra labai lengvas.

Tačiau ne visos šios nuorodos yra teisėtos. Labai dažnai persiuntimo nuorodos gaunamos iš naudotojų iš siuntimo šlamšto šaltinio. Tai veikia svetaines ir daugelį asmeninių paskyrų. Šlamšto laiškai turi kenksmingą programinę įrangą, tokią kaip kenkėjiška programa ir Trojos arklys. Kai kuriais atvejais jie apima nuorodas, kurios gali būti iš pavojingų svetainių ar sukčiai.

Laimei, "Google Analytics" gali aptikti ir pašalinti tokį srautą. Ekspertas "Semalt" "Skaitmeninės paslaugos", Rossas Barberis, paaiškina, kodėl siuntimo šlamštas sukelia daugybę atmetimo rodiklių, taip pat trumpą sesijos trukmę ir tai, kaip galite su juo spręsti.

"Bot" filtravimas "Google Analytics"

Tai yra svarbi priemonė įtraukti šlamšto filtrą. GA turi potencialą atskirti tikrą nuorodą nuo šlamšto nuorodos. Naudodamiesi šiais filtrais, GA gali užblokuoti visas nuorodas ar srautą iš vorų ir robotų, o ne tikro srauto. Yra daugybė būdų, kaip asmuo gali taikyti persiuntimo srauto šlamšto filtrą. Paprastai žmonės tikrina hostname įtraukimo filtrą. Šis metodas užtikrina, kad srautas, kuris patenka į jūsų svetainę, gaunamas iš prieglobos pavadinimo, bet ne iš kito šaltinio.

Valdymo skydelyje šis filtras gali veikti kartu su kitais konkrečiais pritaikymais. Čia galite valdyti norimą srautą naudodami "Google Analytics" rodinį. Kai kuriais atskirais atvejais įsitikinkite, kad paliksite nefiltruotą šviesą skirtuke admin. Kai turėsite nefiltruotą rodinį, jūs tikrai neužmirškite jokios svarbios informacijos arba el. Laiškų į savo svetainę, kuri patenka į šlamšto aplanką.

Kurdami filtrus, svarbu savo kompiuterio pavadinimą įtraukti kartu su visais kitais jūsų tikėtinų duomenų šaltiniais. Ši funkcija leidžia filtrui leisti pranešimus iš tam tikrų šaltinių, kurie gali atrodyti kaip šlamštas. Šlamšto filtrai yra automatiniai ir gali nereikalauti jokio pakeitimo, kai bus nustatytas. Tačiau svarbu nuolat atnaujinti filtro modelio išraiškas. Galite rasti kitų domenų, kurie gali būti reikalingi įtraukiant į jūsų domenų išskyrimo sąrašus.

Išvada

Jūsų eismo stebėjimas yra labai svarbus jūsų interneto svetainėje. Dauguma didžiųjų bendrovių investuoja kelis didelius pinigų kiekius eismo stebėjimui ir kontrolei. Kitais atvejais šios bendrovės gauna naudos iš to, kaip įmonės vykdo šlamšto išpuolius. Šlamšto laiškai turi daug kenksmingų dalykų, dėl kurių šalys gali sulaikyti jūsų verslą ar asmeninę informaciją. Naudodamiesi "Google Analytics", naudodami anksčiau nurodytus metodus galite filtruoti savo svetainės šlamšto nukreipimo šlamštą. Šis procesas gali sutaupyti jūsų svetainę daug kartų, taip pat kai kuriuos nuostolius, kurie atsiranda dėl sėkmingų šlamšto išpuolių Source .

November 28, 2017