Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip išskirti kelis domenus ir persiuntimo nepageidaujamus el. Laiškus iš jūsų "Google Analytics" statistikos

1 answers:

Pasaulyje skaitmeninės rinkodaros vidinis srautas, kenkėjiškos programos ir persiuntimo nepageidaujamo e. Pašto platintojai tapo tikra grėsme mažosioms organizacijoms. Rinkodaros specialistai vykdo internetines verslas, kurių vienintelis tikslas yra pasiekti ilgalaikę didelę grąžą. Tačiau jų svajones buvo užrakintas Trojos arklių virusu, kenkėjiškomis programomis ir suklastotais srautais, kuriuos savo svetainėse vedė šlamšto siuntėjai - venkat name logos maker. Pateikti statistiką, kurioje yra vidinis ir netikras eismas, gali būti toks nepatogus dalykas .

Nikas Chaykovskiy "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas sako, kad buvo pateikti įvairūs metodai ir būdai, kurie padėtų rinkodaros specialistams ir svetainių savininkams atsikratyti ir filtruoti "Google Analytics" persiuntimo šlamšto. Išskyrus keletą domenų iš jūsų statistikos ir ataskaitos tapo viena iš paprastų užduočių, kurias galima atlikti internetinėse platformose. Tačiau, norint, kad metodai veiktų jūsų svetainėje, reikia budrumo ir tinkamo įgyvendinimo.

Naudojant pasirinktinius filtrus, kad iš ataskaitos išskirtų kelis domenus

Numeriai reguliariosios išraiškos palaikomos pasirinktiniais filtrais. Kai kalbama apie kelių domenų suderinimą naudojant atskirus filtrus, geriausias pasirinkimas yra jūsų darbo metodo perjungimas iš iš anksto nustatytų filtrų į pasirinktinius filtrus. Anksčiau svetainių savininkai padarė pastabas, kaip sunku filtruoti kelis domenus, kurie ir toliau pasirodė jūsų ataskaitoje kiekvieną minutę..

Kaip filtruoti nepageidaujamo e. Pašto platintojus "Google Analytics" statistikoje?

  • Pridėti filtro vardą ir pavadinkite jį taip, kaip jums patinka. Pavyzdžiui, "Šlamštas".
  • Pridėti filtro tipą. Mūsų atveju dirbkite su "Custom" filtru
  • Sukurkite mygtuką "Išskirti"
  • Pridėti filtro lauką. "Referral" šiuo atveju yra priimtina
  • Įdiekite savo filtro modelį
  • Spustelėkite mygtuką "Taikyti filtrą pagal rodinius". Taikyti filtrą visoms svetainės duomenims
  • .

Srautuotojai, kurie siunčia nuorodą, linkę dvigubai padidinti jūsų svetainėje esančių teisėtų lankytojų skaičių, kai tik peržiūrėsite savo "Google Analytics" statistiką. "Google Analytics" nustatymui slapstant žinomų nepageidaujamo e. Pašto platintojų, kenkėjiškų programų, Trojan virusų ir kitų grėsmių tai nepadeda.

Siekiant išvengti nukreipimo srautą siunčiančiųjų ir vidinio srauto auka, įdiekite "WordPress" savo kompiuteryje ir nuolat atnaujinkite. Daugeliu atvejų, apsilankius nežinomose svetainėse, atsiranda spamerių ir kenkėjiškų programų pažeidžiamumų, vengdami aplankyti svetaines, nebent naudojate teksto naršykles. Buvo įdiegtos kitos technologijos, kurios neleidžia pranašavusiems spamdams patekti į svetainę ir kontroliuoti jūsų svetainę. Pasak ekspertų, "sphroms" arba "užpuolikai", linkę pasiekti arba aplankyti jūsų svetainę, linkę naudoti netikrus kompiuterio pavadinimus. Galiojančio prieglobos pavadinimo filtro sukūrimas ne tik blokuoja nepageidaujamų elektroninių laiškų platintojus, bet ir apsaugo jūsų svetainę nuo grėsmių ir kenkėjiškų programų .

Turint "Google Analytics" statistiką, kuriai nerekomenduojama naudotis spameriais ir vidiniais srautais, daug dėmesio skiriama. Jums nereikės papildyti begalinių filtrų, kad užblokuotų piktybiškus įsilaužėlių ir persiuntimo šlamštus. Galiojančio prieglobos pavadinimo filtro pridėjimas pašalina keletą domenų ir įsilaužėlių, bandančių pasinaudoti savo kibernetiniu saugumu. Šnipinėjimo šaltinis išeina iš kontrolės ir sunaudoja daug laiko ir pinigų.

November 28, 2017