Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip blokuoti nepageidaujamą persiuntimo srautą

1 answers:

Ekspertas "Semalt" skaitmeninės paslaugos, Nikas Čaikovskis, perduoda svarbią informaciją apie tai, kaip akimirksniu susidoroti su nepageidaujamu persiuntimo srautu .

Dažniausiai mes gauname daugybę el. Laiškų ir pranešimų socialinėje žiniasklaidoje apie netinkamą ir nepageidaujamą srautą. Leiskite man pasakyti, kad šis srauto tipas yra iš šlamšto svetainių ir neturi nieko bendra su autentiškumu. Vietoje to jis sugadins jūsų "Google Analytics" ir gali sukelti "Google" išjungti "AdSense" - rolex yacht master ii review. Štai kodėl turėtumėte kuo anksčiau atsikratyti netikro ir netikro eismo.

Tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms SEO yra svarbus, nes jų tinklalapiai negali gauti gerų eilučių be jo. Čia aš paruošiau keletą patarimų ir naudingos informacijos šiuo klausimu:

Atsikratyti visų vorų ir robočių apsilankymų

Visų pirma turėtumėte neįtraukti visų apsilankymų iš nepažįstamų vorų ir robočių. Tai gali būti padaryta koreguodami savo nustatymus admin skydelyje. "Google Analytics" suteikia daugybę galimybių ir filtrų, iš kurių galima rinktis. Jie leis mums užkirsti kelią patekti į mūsų svetainę kenkiančius robotus ir vorus ir jų bendrą reputaciją.

Skirtumas tarp nukreipimo šlamšto ir "Ghost Spam"

Šiame straipsnyje aš ketinu suteikti savo skaitytojams informaciją apie tai, kaip atskirti nepageidaujamą siuntimą ir nepageidaujamą šlamštą..Leisk man čia pasakyti, kad šlamštas dėl vaiduoklis tiesiogiai nukenčia jūsų "Google Analytics". Tai kenkia jūsų "Analytics", o siuntimo šlamštas įvyksta, kai jūsų svetainė gauna netikrą srautą, apsilankymus, įvykius ir reklamas. Labai svarbu kuo anksčiau sustabdyti šias nepageidaujamas siuntimo nuorodas. Kai kurios svetainės naudoja filtrus, kad sustabdytų nepageidaujamą e. Pašto siuntimą. Taip pat galite koreguoti savo nustatymus ir sukurti keletą filtrų.

Visada blokuoti įtartinus forumus / svetaines

Labai svarbu blokuoti abejotinus forumus ir visus kitus šlamšto šaltinius. Norėdami tai padaryti, turėtumėte eiti į administratoriaus skyrių ir kurti filtrus. Užblokuoti kiek įmanoma daugiau IP, kad užtikrintumėte savo saugumą internete. Tokiu atveju turėtumėte būti atsargūs, nes labai svarbu tinkamai pateikti URL. Jei įvedėte neteisingą URL, galite prarasti prieigą prie "Google Analytics" arba per kelias savaites bus užblokuotas. Šis metodas yra naudingas tik tuo atveju, jei norite blokuoti didelį skaičių siunčiamų šlamšto šaltinių. Tai neturi nieko bendra su šnipinėjimo šlamštu ir negali jo dirbti bet kokia kaina .

Taip pat galite blokuoti kelis URL naudodami šią techniką. Blokuoti šlamšto kalbą "Google Analytics". "Google Analytics" privaloma blokuoti šlamšto kalbą. Tam turite prisijungti prie savo "Google Analytics" paskyros ir pasirinkti pasirinktinį filtro parinktį. Tada turėsite koreguoti kalbos nustatymus ir spustelėkite mygtuką "Eiti", kad gautumėte aktyvuotą. Filtrai dažniausiai dirba dvidešimt keturias valandas. Galite patvirtinti tiek filtrų, kiek norite, kai šis laikas bus perduotas. Filtro rodyklėje leidžiama ne daugiau kaip 255 simbolių, todėl juos reikia įtraukti, kad būtų išvengta didelio masto šlamšto. Tikiuosi, kad jums patiko skaityti šį straipsnį. Naudodamiesi šiais patarimais, galite lengvai išsaugoti "Google Analytics" nuo šlamšto iš prievartos, neteisingo ir neteisėto srauto .

November 28, 2017