Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai: alternatyvos gauti tikslius duomenis "Google Analytics"

1 answers:

"Google Analytics" jūsų statistinių duomenų, duomenų ir ataskaitų tikslumas reiškia daugiau apie jūsų verslo idėjas ir patirtį. Turinio rinkodaros, robotai, skaitytuvai ir vorai neigiamai paveikė naudotojo duomenis be jų sutikimo. Frank Abagnale "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas sako, kad išskirtus filtrus dažniausiai naudoja verslo savininkai, kad apribotų vidinį ir srauto srautą iš lankomų svetainių - trilby fedora hat.

Šlamšto siuntėjai naudoja siunčiančią šlamštą, kenkėjišką programą ir Trojan virusą, kad generuotų srautą į jūsų svetainę. Daugeliu atvejų oportunistai suklastoja savo tapatybę, kad jie būtų laikomi didelėmis svetainėmis, lankančiomis jūsų svetainėje. Įdiegti įvairūs įrankiai ir būdai, skirti padėti turinio rinkodaros specialistams, o verslo savininkai išskiria netikrą ir teisėtą eismą. Prieš užblokuojant robotus, patartina pažymėti, kad yra ir gerų, ir blogų robotų .

aspektai, naudojami filtruoti batus ir vidaus eismas

Daugelis aspektų yra naudojami filtruoti kenksmingas tinklalapius ir suklastotus srautus. Tokie aspektai apima kompiuterių pavadinimus, paslaugų teikėjus, vietovę ir IP adresus. Pavyzdžiui, rinkodaros specialistas gali naudoti filtrą su galiojančiu prieglobos vardu, kad filtruotų vaiduoklis ir srautą..Remiantis įrodytais būdais filtruojant kenkėjišką programinę įrangą, Trojan virusas ir vaiduoklis yra palaikomi.

"Google Analytics" daugiausia saugo nefiltruotus duomenis ir įrašus. Prieš pateikdami ataskaitą, pateikę užklausą dėl konkrečios ataskaitos, "Google Analytics" peržiūri jūsų duomenis, filtruoja šlamšto dydį ir srauto srautą. Konkrečios ataskaitos dažniausiai gaunamos pridedant išplėstinius segmentus arba pridedant pagrindinius aspektus .

Filtruotų duomenų poveikis jūsų ataskaitose

"Google Analytics" naudoja pavyzdžių algoritmą, kuris filtruoja ir atrenka duomenis. Duomenų filtravimas vykdomas sudarant tris rodinius, kuriuose yra numatytojo rodinio, bandymo ir pagrindinio rodinio. Rinkodaros specialistai, siekdami visiškai pašalinti srautą iš savo svetainių, pataria nevartoti duomenų "Google Analytics" .

"Google" žymų tvarkyklė padeda klientams sugrupuoti srautą į vidinį arba išorinį srautą, kol jis siunčiamas "Google Analytics". Toliau pateikiamas išsamus būdas, kaip duomenys pasiekiami "Google Analytics":

  • Lankytojai ir klientai spusteli per jūsų puslapį
  • "Google" žymų tvarkyklės (GTM) apkrovos
  • Žymų tvarkyklė tvarko "Google Analytics" žymą
  • Jūsų puslapio rodinys siunčiamas "Google Analytics"
  • "Google Analytics" atidaro jūsų puslapį ir paleidžia filtrus jūsų puslapiuose
  • Puslapio peržiūra pateikiama "Analytics" rodinyje

Tačiau atnaujintas procesas apima tik pirmuosius tris etapus. Pasak specialistų, naudojant "Google" žymų tvarkyklę yra daug privalumų ir naudos, palyginti su "Google Analytics". Kalbant apie verslo galimybes, tokias kaip rinkodara, reklama, apklausos ir prekyba, "Google" žymų tvarkyklė padeda rinkodaros specialistams atlikti įprastas užduotis. Apsaugokite savo tikslius duomenis iš robotai ir vidinio srauto ir mėgaukitės didžiule grąža jūsų versle. "Google" žymų tvarkytuvė atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį, padėdama vartotojams blokuoti nepageidaujamą srautą, kenkėjiškąsias programas ir Trojos arklys virusus, bandydami jų paskyras ir svetaines. Valdytojas naudoja informaciją ir kintamuosius, kad blokuotų nepageidaujamą srautą .

November 28, 2017