Back to Question Center
0

"Semalt": "Išstumkite griežtus stebėjimo punktus iš" Web Analytics "

1 answers:

"Nikon Chaykovskiy" "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas Nikas Chaykovskiy teigia, kad "Real" naršyklės tikrinimas yra puikus būdas stebėti svetainės veikimą ir valdyti bendrą klientų patirtį. "Rigor" yra bendrovė, kuri padeda atlikti šiuos patikrinimus, įsitikindama, kad ji tikrina kliento svetainę tikrąja naršykle. Priežastis, kodėl Rigor tai daro, yra pamatyti, kiek laiko puslapis įkelia į vartotojo naršyklę. Tai taip pat apima visus trečiųjų šalių failus, tokius kaip socialiniai valdikliai, duomenų sklaidos kanalai, skelbimų tinklai, analizė ir CDN - logomarca sedex.

Svetainių savininkai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į bendrąsias lėto puslapio apkrovų priežastis. Be kenksmingos programinės įrangos, šnipinėjimo programų ir virusų, trečiųjų šalių elementų gali atsirasti lėta apkrova. Jie prideda svetainės vertę, tačiau svetainę, orientuotą į našumą, ji turėtų stebėti šiuos importuotus kodus. Moksliniai tyrimai parodė, kad šie trečiųjų šalių elementai gali atidėti viso puslapio apkrovą iki minutės. Svarbu pasiūlyti kai kurias paslaugas, kurios kartu su šiomis papildomomis funkcijomis. Nepaisant to, jie kainuoja, o savininkas turi nuspręsti, kurie yra svetainės sudedamoji dalis, ir tas, kurios nėra. Geriausia veiksmingai atlikti šią strategiją yra atlikti visų trečiųjų šalių funkcijų ekonominės naudos analizę .

Kadangi Rigor parsisiunčia visą puslapio turinį kiekviename svetainės stebėjimo lygyje, reikia pašalinti visą stebėjimo stočių sukurtą srautą. Priešingu atveju jie gali sukelti "Google Analytics" lentelę, kurioje yra įstrigę rezultatai. Yra procedūros, kurios reikia laikytis, kad naudotojas pašalintų visą srautą iš stebėjimo stočių. Dažniausiai naudojama analitinė platforma yra "Google Analytics"..

Žingsniai, naudojami "Google Analytics", yra universalūs. Tai reiškia, kad nesvarbu, kokia analitinė platforma naudojama, vadovas yra tas pats visiems. Šiame straipsnyje mes tai parodysime naudojant "Google Analytics" platformą, kuri yra įprasta daugumai svetainių .

Štai ką reikia padaryti:

 • Prisijunkite prie "Google Analytics" programinės įrangos
 • Atidarius, suraskite skirtuką "Administratorius", kuriame pateikiamas pasirinktų profilių sąrašas
 • .
 • Pasirinkite tinkamą profilį. Šiuo atveju "Rigor" būtų geriausias pasirinkimas
 • .
 • Paspauskite skirtuką Filtrai iš pasirinkto subrangos
 • Pasirinkite + Naujas filtras, kad sukurtumėte tinkintą svetainės filtras
 • .

Pasiekęs šį punktą, gali tekti perskaityti stebėjimo stočių, kurias šiuo metu veikia "Rigor", sąrašą. Jie pateikia išsamų Rigor vietovių sąrašą su jų stebėjimo stotimis, nurodydami jų IP adresą, regiono kodą ir jam priskirtą vaidmenį. Kai baigsite identifikuoti IP adresus, grįžkite į "Google Analytics", kad užbaigtumėte pasirinktinius filtrus .

Pagal naują filtrą eikite į "Pridėti filtrą prie profilio" .

 • Pažymėkite laukelį su užrašu, kuriame bus klausiama, ar kurti naują filtrą
 • .
 • Filtro informacijos filtro pavadinimas turi apimti stebėjimo stoties vietą, patikrinti filtro tipo iš anksto nustatytą filtrą. Įveskite realiojo naršyklės stebėjimo stočių IP adresus
 • .

Nėra tikslo pašalinti centrines arba turinio stotis, nes jos nėra įtrauktos į bendrą analizę. Galų gale, tai yra išsami, visi srautai iš stebėjimo stočių nėra rodomi ataskaitose .

November 28, 2017