Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristatė patarimus, kaip pašalinti srautą iš jūsų "Google Analytics"

1 answers:

Bot srautas, vidinis eismas ir kibernetinis saugumas buvo vertinami kaip didžiausi tendencijos pasaulyje skaitmeninės rinkodaros . Neįmanoma pabrėžti, kaip svarbu, kad jūsų "Google Analytics" statistika būtų tiksli. "Google Analytics" ataskaitų pristatymas suteikia daugiau informacijos apie jūsų sprendimus ir internetinės rinkodaros įgūdžius - venda de oculos de sol masculino. "Google Analytics" atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį, padėdamas rinkodaros specialistams suprasti ir analizuoti srautą, nukreiptą į jų svetaines .

Bot srautas yra vienas iš svarbiausių ir galimų šaltinių, kurie prisideda prie suklastotų duomenų .

Andrew Dyhan, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, rekomenduoja iš savo svetainės pašalinti srautą iš boto ir vidinio srauto, kuris padidins jo našumą.

Ką reikia žinoti apie bagažo eigą

Skaitytuvai, robotai ir vorai - tai automatizuotos programos, kurios nekontroliuoja interneto platformų užduočių. Statistika rodo, kad srauto srautas kontroliuoja daugiau nei pusę srauto, sukurto platformose. Pasak "IT" specialistų, srauto srautas auga labai sparčiai, kai jis išstumia žmonėms generuojamą srautą.

"Bot" srauto, kenkėjiškų programų ir "Trojos arklys" viruso kilimas reiškia, kad "Google Analytics" duomenims ir ataskaitoms reikia pašalinti ir valdyti srauto srautą. Būkite linkę skaityti ir interpretuoti ataskaitas..Nesusipratimas gali paversti savo pasiekimus klaidinga kryptimi .

Kaip aptikti srautą iš jūsų duomenų

Jūsų ataskaitų ir duomenų kokybė gerokai geresnė be srauto. Tačiau "Google Analytics" duomenų negalima aptikti srauto srauto, nes Javascript nepalaiko. Laimei, nereikia nerimauti dėl visų rūšių robotų. Yra gerų robotų, kurie dirba jūsų gerovei, pavyzdžiui, skaitytuvams. Pagal "Google Analytics" ataskaitą geri robotai nėra įtraukti į numatytuosius nustatymus.

Kitų tipų robotai, blogi robotai, kelia didelį pavojų jūsų kampanijai. Blogi robotai aplanko jūsų svetainę, siekdami įvesti trojanų virusą, kenkėjišką programą, išvalyti turinį ir šlamštą. Blogiems robotams būdinga imitacija, kur jie imituoja žmogaus elgesį, todėl sunku atskirti robotai nuo legitų lankytojų .

"Bot" srauto pašalinimas iš "Google Analytics"

  • Apsilankykite administratoriaus peržiūros nustatymuose ir spustelėkite "Išskirti visus hitai iš žinomų vorų ir robočių"
  • .
  • Patikrinkite įtartiną srautą ir naudokite galiojantį kompiuterio pavadinimą, kad pašalintumėte aptiktą srautą
  • .
  • Atidarykite "Property" parinktį, spustelėkite mygtuką "Stebėjimo informacija" ir patikrinkite "Šalių nukreipimų sąrašo" sąrašą
  • .

Šis metodas leidžia pašalinti įtariamus ir aptiktus robotus iš jūsų ataskaitos. Šis metodas veikia tiek mažose, tiek didelėse svetainėse. Išskyrus visus boto įvykius iš žinomų vorų ir robotų, veiksmingai dirba gero skaičiaus. Išvalius "Google Analytics" ataskaitą, verslo savininkai gali priimti kritinius sprendimus dėl jų verslo gerovės. Apsvarstykite galimybę įdiegti būdus, kurie blokuoja įsilaužimo bandymus, kenkėjiškąsias programas ir "Trojan" virusus, kurie gali turėti įtakos jūsų svetainei. "DataDome", aukščiausio rango IT kompanija, atėjo prie verslo savininkų gelbėjimo. Įmonė siūlo sprendimus dėl srauto srauto, valdydama tokius robotus, kurie lankosi jūsų svetainėje. Pirmiau paminėti patarimai padės pasiekti švaresnius ir tikslesnius "Google Analytics" duomenis .

November 28, 2017