Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apibrėžia socialinės žiniasklaidos riziką ir galimus sprendimus

1 answers:

Pastaruoju metu kyla susirūpinimas dėl socialinės žiniasklaidos sukčiavimo sukčiavimo. Šios socialinės platformos yra "Facebook", "LinkedIn", "Twitter" ir "Instagram", bet jomis neapsiribojama. Matyt, socialinė žiniasklaida yra viena iš geriausių rinkodaros prekių ženklų platformų. Taigi, prekės ženklo vadybininkai negali rizikuoti atsikratyti galimybės pasinaudoti didžiąja dalimi savo suinteresuotųjų šalių .

Jason'as Adleris, "Leader" ekspertas iš Semalt , žiūri į įvairius būdus ne tik nustatyti riziką, bet ir jas ištaisyti .

Rizika

Pirma, labiausiai paplitusia rizika yra žmogaus klaida. Tai gali atsirasti dėl tweetingo ar sukčiavimo. Kai kurie JAV darbuotojas, dirbantis "Airways" kompanijoje, atsitiktinai skelbia vaizdą, kuris yra "X" reitingas. Kitas pavojus yra asmuo, kuris nerūpi socialinėje žiniasklaidoje. Tai beveik panaši į žmogaus klaidas ir gali ne tik užkrėsti paskyrą kenksmingu virusu, bet ir jį paskleisti pasekėjams. Be to, yra kenksmingų programų, kurios būna įvairiais būdais ir formomis, pavyzdžiui, kenkėjiškomis programomis ar reklaminėmis priemonėmis. Svarbiausi išpuoliai yra "Locky" programos, kuri leido pakeisti vaizdo failą ir pareikalauti grąžinti už atkūrimą. Ketvirtasis yra sukčiavimas, kuris veikia kaip kenkėjiškos programos ir naudojamas norint išgauti naudotojo informaciją ir platinti juos kitiems naudotojams. Galiausiai, ar yra privatumo nustatymas, labai svarbu, kad korporacijos apsaugotų savo socialinės žiniasklaidos paskyrą, kad įsilaužėliai negalėtų greitai pasiekti savo paskyros..

Galimi sprendimai

Visų pirma įmonėms turėtų būti taikoma ši problema. Geriausia politika turi būti tokia, kuri skatina darbuotojus būti pirmaeilis užtikrinant korporacijos socialinės žiniasklaidos saugumą. Apibendrinant, geriausia politika turėtų apimti ir stiprų slaptažodį. Be to, ji turi apimti mechanizmą, skirtą išvengti sukčiavimo piktybiškos, žmogaus klaidos ir kenkėjiškos programinės įrangos. Antra, svarbu apmokyti darbuotojus įgyvendinant politiką. Įgalinti darbuotojus suprasti, ką daryti ir ką ne. Geras pavyzdys yra Wiley organizacija, kuri daro tą patį.

Be to, svarbu riboti tai, kada darbuotojai turi būti socialinėje žiniasklaidoje. Tikslas yra užtikrinti, kad tik tinkami žmonės valdytų platformą. Be to, taikant tokius įrankius kaip "HootSuite", galima sėkmingai sumažinti žmogaus klaidas. Galiausiai, tai padeda apriboti darbuotojų atsakomybę. Be to, turi būti konkretus atsakingas personalas. Tai naudinga ne tik sušvelninti riziką, bet ir išvengti visų, kaip lyderio. Taip pat saugi technologija, taip užkertant kelią įsilaužimui. Vienas iš būdų apsaugoti slaptažodžius naudojant slaptažodžio įrankius, pvz., LastPass.

Kitas būdas yra stebėti kanalus, "HootSuite" padeda perkelti informaciją iš visų kanalų į vieną šaltinį. Be to, "Bandwatch" kaip programa gali būti naudinga ir keliems šaltiniams. Galiausiai įmonės turėtų atlikti reguliarų auditą, kad įsitikintumėte, jog paskyra yra švari. Trys svarbūs dalykai, kuriuos reikia patikrinti, apima saugumo grėsmes, prieinamumą ir paskyros nustatymus (bet tuo neapsiribojama) Source .

November 28, 2017