Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertizė: "Google Analytics" ataskaitų šalinimas "Spam"

1 answers:

Kartais "Google Analytics" gali vaizduoti keletą nukreipimo srauto prie svetainės srauto be jokių specialių reklamų ar neįdomų turinio. Gali būti sunku paaiškinti, kaip tai įvyko ir kodėl taip įvyko. Norint gauti teisingą informaciją, reikėtų visam laikui pašalinti persiuntimo šlamštą.

Lisa Mitchell, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, paaiškina, kaip išspręsti srauto ir nepageidaujamo šlamšto problemą.

Persiuntimo šlamštas

Nepageidaujamas šlamštas įvyksta tada, kai svetainė gauna nukreipimo srautą iš šlamšto arba programas. Informacija pateikiama "Google Analytics" paskyros ataskaitose, kurios sutampa su ten esančiais duomenimis ir kelia problemų ataskaitose. Jie lengvai pastebimi ir gali būti šaltinių iš viso pasaulio. Kitu laiku jis tampa slaptas, bet persiuntimo srautas su 100% atmetimo rodikliais greičiausiai yra persiuntimo šlamštas.

Jei vis dar nežinote, ar yra gera kenkėjiškų programų programa, jie gali asmeniškai apsilankyti svetainėje, jei norite peržiūrėti, ar srautas turi kokį nors poveikį. Technologija, naudojama su persiuntimo šlamštais, yra tai, kad pasikartojančios svetainės prašo grąžinti kreipimosi URL į tikslinę svetainę. "Ghost" šlamštas yra tas, kuris gauna nereikia spamerio, norint aplankyti svetainę, kuriai norite nukreipti.

->

Nustatymas persiuntimo šlamštas

Kai kurie žmonės teigia, kad negalima išskirti persiuntimo šlamšto. Informacija nėra visiškai teisinga, todėl labai svarbu, kad jis susilaikytų nuo "Google Analytics" nustatyto persiuntimo išimčių sąrašo. Priežastis ta, kad ji naudojama pašalinti srautą iš trečiosios šalies pirkinių krepšelio. Tai neleidžia klientams skaičiuoti kaip srauto, jei jie sugrįžta atsisakyti svetainės. "Google Analytics" bando priversti grįžtančius lankytojus prisijungti prie ankstesnio šaltinio ar laikmenos, tokiu būdu išskirdami jį kaip persiuntimo srauto dalį. Taigi, neįtraukus šių persiuntimų, blogas persiuntimo srautas peradresuos į kitą terpę / šaltinį ir todėl vis tiek kyla analizėje.

Pašalinti šlamštą taip

Išskyrimų sąrašas nėra geriausias būdas išspręsti persiuntimo šlamšto problemą. Metodas filtruojamas, bet neįtraukia šlamšto srauto. Todėl srautas iš kiekvieno rodinio turi būti nufiltruotas naudodamas nukreipimo pašalinimo parinktį. Šie metodai padeda pasiekti šiuos tikslus:

1. Sukurkite naują filtrų formą, vadinamą "Referrer Spam", rodinio lygyje

2. Nustatykite pasirinkties tipą "pagal užsakymą"

3. lauko parinktyje nustatykite "kampanijos šaltinis"

4. Šablono lauko filtruje turi būti nurodytas šlamšto domeno persiuntimas

5. Išsaugoti

Metodas ištrina konkretų srautą iš šių peržiūrų. Labai svarbu, kad vartotojai išsaugotų jo kopiją teksto rinkmenoje ateityje. Kai kurios geriausios praktikos pavyzdžiai yra tai, kad žiniatinklio kūrėjas patikrina įprastą išraišką, įsitikindamas, kad jis tikrina filtrų žinomų robotų ir vorinių pasirinkimą. Nuo įsigaliojimo filtrai praėjo 24 valandas.

Sukurkite tinkintą segmentą

Tinkinti segmentai padeda išlaikyti šlamšto duomenis "Google Analytics" ataskaitose. Jie yra šiek tiek neprognozuojami, todėl vartotojai turėtų laikytis šių dalykų:

1. Atidarykite GA ataskaitų rodinį ir pridėkite segmentą, pasirinkite Naujas segmentas (ne šlamštas), tada - Išplėstinės sąlygos

2. Nurodykite "sesijos" ir "išskirti" filtruojant naudojamas parinktis

3. Pasirinkite "matches the regex" ir "source"

4. Įklijuokite anksčiau išsaugotą įprastinę išraišką

Po to išsaugokite ir pritaikykite. Iš ataskaitų paliekami švarūs duomenys pašalina visus šlamšto šlamštus.

Persiuntimo srautas turi būti reguliariai stebimas, siekiant įsitikinti, kad visi "Spokoties" duomenys nėra rodomi GA ataskaitose. Galimas scenarijus yra tai, kad kai pašalinama viena šlamšto svetainė, atsiranda šimtai ar net tūkstančiai. Tai reiškia, kad pagrindinis valymas nebus ilgai laikomas. Tačiau, ar naudojamasi techniniu ar netechniniu požiūriu, galima atsikratyti persiuntimo šlamšto iš "Google Analytics" duomenų.

Srautas siunčiant pranešimus pateikia klaidingą analizę, dėl kurios gaunamos klaidingos ataskaitos. Ataskaitose reikia tikslios duomenų ir srauto rodiklių. Nukreipti duomenis negalima remtis, norint parodyti, kas veikia ir nėra tinklalapyje Source .

November 28, 2017