Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas žino, kaip užblokuoti referalų šlamštą mažiau nei 10 minučių

1 answers:

Greitas blokuotų šlamšto ieškojimas surinks daugiau nei 500 000 rezultatų. Tai tapo pagrindine problema, o žiniatinklio valdytojai susirūpinę dėl savo "Google Analytics" paskyros. Įvairūs žmonės paskelbė įrašus, vadovėlius ir vadovus, kaip užblokuoti persiuntimo šlamštą, bet jums tikrai reikia techninių išteklių, kad pagerintumėte savo svetainės bendrą reitingą paieškos rezultatuose .

Jei nežinote maro, kurį mes vadiname kaip siunčiančią šlamštą, "Frank Semne" aukščiausiasis ekspertas Frankas Abagnale patvirtina, kad tai yra šlamštas, kuris neatitinka jūsų svetainės, bet visada matomas "Google Analytics" paskyroje peržiūrų forma .

Persiuntimo šlamštas sukurtas taip, kad sutrukdytų jūsų "Google Analytics" paskyra ir įtvirtinti nuorodas iš svetainės su kažkuo žinoma kaip "spambots". "Buttons for-website", "free-social-buttons.xyz" ir "darodar.com" yra keletas pagrindinių nusikaltėlių. Visi šie domenai pasirodys jūsų "Google Analytics" ataskaitose ir tikimės, kad aplankysite jų partnerių nuorodas.

Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl siuntimo šlamštas yra didelė problema. Visų pirma, jie yra įtartini ir hitai kerta "Google Analytics" duomenis. Monster tinklalapiai, pvz., P. Porteris ir BBC, nepasiekia įstrigę siunčiančio šlamšto, nes jie kasdien gauna daug lankytojų..Priešingai, tinklalapiai ir tinklaraščiai, kurie yra gana nauji, kiekvieną dieną gali gauti nuo keturiasdešimt iki penkiasdešimt sesijų. Tai daro didelę įtaką rinkodaros analizei ir gali labai pakenkti jūsų paleisties eismo kokybei. Antrasis yra tas, kad šlamšto peržiūros apsilankymai kruopos serverius ir išteklius iš dalykų, apie kuriuos jūs net nežinote. Svarbiausia, jūs niekada nežinote, ar "referral" šlamštas tikrai yra jūsų "Google Analytics" paskyroje, nes jų įvykiai visada įrašomi kaip įprastai .

Kaip blokuoti persiuntimo šlamštą "Google Analytics":

Šiuos paprastus veiksmus galite lengvai užblokuoti persiuntimo šlamštą savo "Google Analytics" paskyroje .

1 žingsnis. Eikite į "Google Analytics" informacijos suvestinę skyrių "Administratorius> filtrai" ir pridėkite naują filtrą. Nepamiršk savo filtro pavadinti darodar.com.

2 žingsnis. Pasirinkite iš anksto apibrėžtą vardą tik tuomet, kai įtartina svetainė jau buvo įtraukta į filtrą. Mes siūlome įdėti domeno vardą kartu su subdomenais viename filtre .

3 žingsnis - nepamirškite išsaugoti nustatymų prieš uždarant langą. Galite pakartoti procesą kiekvienam naujam domenui ar subdomenui .

Turėtumėte nepamiršti, kad jei į ataskaitas taikote skirtingus segmentus, jie nepateiks persiuntimo šlamšto ir turėsite jį pridėti atskirai. Naudokite segmento parinktį tik tada, kai norite pašalinti daugumą nukreipimo šlamšto iš didelio dydžio svetainės. Šiuo metu nėra jokio sprendimo su 100% tiksliais rezultatais, nes dauguma metodų užtikrina blokuoti tik 99% nepageidaujamo kanalo siuntimo šlamštą. Jei šie sprendimai jums neveiks, geriau redaguoti savo .htaccess failą arba ieškoti kito sprendimo socialinėse žiniasklaidos priemonėse Source .

November 29, 2017