Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: patobulinkite svetainės našumą, neįtraukdami savo lankytojų iš "Google Analytics"

1 answers:

Kai patikrinsite ir patikrinsite "Google Analytics" ir pastebėsite, kad galite neįtraukti savo apsilankymų iš jo, jūs priimsite tinkamą sprendimą. Tai ypač svarbu svetainėms, kuriose srautas yra mažai arba visai nevyksta, nes užtikrinsite, kad jūsų analizės rezultatai būtų tik kokybiški, o lankytojai iš tikrųjų norėtų skaityti jūsų svetainės straipsnius .

"Google Analytics" paskyroje yra daug pasirinkimų. Galite nepamiršti šių patarimų, kuriuos pateikė Oliver King "Semalt" klientų sėkmės tvarkyklė, pateiktus patarimus, kad neįtrauktumėte savo apsilankymų iš "Google Analytics" .

Serverio pusės ar atgalinio ryšio metodas

Tai vienas iš nuostabiausių ir nuostabių būdų, tačiau jo įgyvendinimas nėra toks lengvas ir reikės daug laiko ir pastangų. Ją sudaro užkertamas kelias "Google Analytics" stebėjimo kodo įsilaužimui. Jūs turite įterpti šį kodą savo svetainės HTM ir atitinkamai koreguoti serverio nustatymus. Tai yra saugus būdas, nes jis neleis jūsų apsilankymams užregistruoti "Google Analytics". Jūs taip pat galite visiškai kontroliuoti, kurie apsilankymai turėtų būti skaičiuojami ir kurių neturėtų būti. Galų gale jūs ketinate kontroliuoti savo srautą ir gerokai padidinti bendrą jūsų svetainės našumą. Be to, šis metodas leidžia jums naudotis viešais IP ir kompiuterių įrenginiais be jokių problemų..Tai tinka tiek didelėms, tiek mažoms organizacijoms ir asmenims.

"Google Analytics" filtravimas

Šis metodas susideda iš kelių žingsnių ir labai lengva jį naudoti, remiantis jūsų svetainės parametrais ir bendruoju našumu. Taip pat turėtumėte stebėti IP adresus, domeno šaltinius, paieškos terminus ir puslapių antraštes, kad gautumėte geriausius rezultatus naudodami šį metodą. Tai patikima, lanksti ir labiausiai mėgstama "Google" metodika. Tai leidžia jums visiškai kontroliuoti jūsų svetainės išskyrimo parametrą ir tinka bet kokio dydžio bendrovei ar verslui. Net asmenys gali geriau nustatyti savo viešuosius IP adresus taikydami šį metodą .

Slapukų pridėjimas

Nors tai yra vienas iš labiausiai palankių ir gerai išmanančių metodų, turėtumėte apsvarstyti galimybę pridėti slapukus į savo svetainę, kad būtų išvengta bet kokių problemų. Naudodami šią metodiką turėsite išsaugoti unikalų IP adresą, kad "Google Analytics" galėtų atskirti jus nuo nepatikimų IP. Taip pat svarbu dirbti su visų tipų naršyklėmis ir naudoti tik dinaminius IP adresus, įskaitant jūsų planšetinius kompiuterius, nešiojamus kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius. Tuo pačiu metu neturėtumėte pamiršti, kad šis metodas yra mažai brangus, nes turite nustatyti savo svetainės išskyrimo slapukus naudodami skirtingas naršykles ir įvairius įrenginius. Tai gali sukelti jums daug pinigų, jei samdote ką nors už darbą. "Google Analytics" nepatyrė šio metodo patikimumo. Tačiau didelis skaičius žmonių vis dar naudojasi ir teikia aukštą pageidavimą. Naudodamiesi šiuo metodu, galite išspręsti visas su "Google Analytics" susijusias problemas, lengvai kurkite ar ištrinkite filtrus ir koreguokite HTML kodus. Šis metodas tinka tik asmenims ir mažoms organizacijoms Source .

November 28, 2017