Back to Question Center
0

"Semalt Ekspertas": kaip apskaičiuoti turinio rinkodaros grąžą

1 answers:

Kiekvienas verslas turi rinkodaros planą, kad pasiektų vartotojus. Elektroninės komercijos atveju įmonės naudoja įvairias programas, kad būtų galima tinkamai matyti internete. Tipiški metodai, kuriuos naudoja įmonės, yra Search Engine Optimization (SEO) ir Social Media Marketing (SMM). Kai kurios įmonės naudoja turinio rinkodarą, kad gautų gerą matomumą SERP. Turinio rinkodara dabar yra būdas, kurį kiekvienas verslas norėtų pradėti vykdyti. Kai kurios nusistovėjusios įmonės gauna daug naudos iš veiksmingų turinio rinkodaros įgūdžių.

Tam tikrais būdais turinio rinkodara gali skirtis nuo SEO. Dėl šios priežasties ji yra šiek tiek brangi ir gali patirti papildomų išlaidų. Formuliuodamas savo biudžetą, galite nerimauti dėl veiksnių, kuriuos reikėtų apsvarstyti, nes tikėtina, kad vėliau galėsite pasiekti teigiamų rezultatų.

Jason Adler, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, siūlo šiuos būdus, kaip kontroliuoti savo investicijų grąžą (IG):

Suprasti savo verslo poreikius

Nereikia nė sakyti, kad siekiant sėkmės svarbu suprasti jūsų verslo poreikius. Pavyzdžiui, veiksmingas SEO reikalauja tinkamo nukreipimo, taip pat veiksmingų SEO kampanijų, kurios pasiekia tinkamą nišą. E-komercijai gali reikėti nustatyti ir pagrindinius, ir antrinius tikslus. Pagrindiniai tikslai apima tokius aspektus kaip pardavimai, konversijos ir apsilankymų žiniatinklyje skaičius.

Kai kurios internetinės priemonės siūlo tiesioginius būdus stebėti klientų prisijungimą prie interneto svetainių. Pvz., "Google Analytics" gali būti puikus įrankis, skirtas stebėti eismą į jūsų svetainę. Pavyzdžiui, galite nustatyti pardavimo kanalus, kurie užtikrins, kad jūs surinksite vertingą informaciją. Šie duomenys gali būti tokie metrikos, kaip verslo našumas ir turinio rinkodaros kampanijų IG. Daugelis reklamos kampanijų gali sukelti didelį srautą į informacijos srautą. Daugelis turinio valdymo sistemose esančių įrankių ir papildinių gali padidinti jūsų SEO pastangas, kad būtų galima pasinaudoti turinio rinkodaros privalumais.

Duomenų analizė ir metrika yra kritinės

Daugelyje turinio valdymo sistemų yra daugybė įrankių, kurie gali pasiūlyti duomenų rinkimą ir analizę. Duomenų analizė yra labai svarbi. Galite sužinoti, kaip skambinti ar sekti skambučius ir gauti prasmingų įžvalgų apie jūsų verslo veikimą. Yra daug skambučių stebėjimo programinės įrangos, kuri gali padėti įmonėms valdyti laidus. Daugelis SEO metodų taiko filtruoti lankytojus, norint gauti kremą iš tų, kurie turi didžiausią tikimybę konvertuoti į pardavimą. Pavyzdžiui, kai kurios šios programinės įrangos siūlo turinio kūrimo idėjas. Galite sužinoti puslapio, kurį skambinančiojo buvo anksčiau, pokalbio metu arba po jo. Ši informacija turi prasmingą supratimą apie tai, ko skambinančiojo pageidauja, ir tęsia reikiamus skelbimų kampanijų patikslinimus. Kai kurie rinkodaros specialistai bando išsiaiškinti ROI skelbimų kampanijose.

Išvada

Kad kiekvienas elektroninės komercijos verslas būtų sėkmingas, rinkodaros įgūdžiai turi būti našūs ir produktyvūs. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip tai užtikrinti, yra aktyvių turinio rinkodaros metodų taikymas. Jūsų rinkodaros kampanijos našumo stebėjimas nuo jūsų investuotų lėšų gali būti sudėtingas. Tačiau galite kontroliuoti ir stebėti savo pažangą, naudodami šios gairės metodus Source .

November 28, 2017