Back to Question Center
0

"Semalt Ekspertas: gairės filtruoti subdomenus" "Google Analytics"

1 answers:

Šiomis dienomis "Google Analytics" labai svarbu nustatyti pasirinktinius filtrus ir subdomenus. Tai leis jums analizuoti, įvertinti ir peržiūrėti jūsų svetainės ir jų šaltinių srautą. Nesvarbu, ar turite tinklaraštį, įmonės svetainę, kelis nukreipimo puslapius ar susijusią svetainę, svarbu filtruoti subdomenus - no deposit casino bonus for usa.

Čia Andrew Dyhan, vienas iš pirmaujančių ekspertų iš Semalt , kalbėjo apie keletą paprastų patarimų šiuo klausimu .

"Google Analytics" nustatymas

Pirmiausia reikia nustatyti "Google Analytics" savo subdomenuose. Turėtumėte naudoti tuos pačius arba skirtingus "UA" kodus ir išsaugokite jas kur nors savo kompiuteryje. Tai gali atrodyti paprasta, tačiau turėtumėte prisiminti, kad ne visose svetainėse naudojamos tos pačios UA savybės. Jums reikės kurti skirtingus filtrus skirtingiems subdomenams ir įsitikinti, ar kodai yra teisingai įdėti .

Sukurkite naują rodinį "Google Analytics"

Be to, turite kurti naujus rodinius "Google Analytics". Kai atidarysite savo "Google Analytics" paskyrą ir eikite į informacijos suvestinę, turėtumėte koreguoti nustatymus iš viršutinio dešiniojo kampo, kuriame yra admin meniu. Čia galite įterpti tiek daug domenų, kiek įmanoma. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad jūs pasirinkote skirtingus filtrus skirtingoms svetainėms ir kurkite naujus rodinius kiekvieną kartą, kai čia įterpiama svetainė..

Sukurti testo rodinius

Jei esate naujas "Google Analytics", rekomenduojame kurti bandymų rodinius, kad būtų išvengta bet kokių problemų. Kiekvienam domenui ir subdomenui galite sukurti skirtingus bandymų rodinius, kurie užtikrins, kad jūs išvengėte visų klaidų. Tada galite gauti prieigą prie žaliavinio srauto duomenų, kad sužinotumėte, kaip šis procesas veikia.

Taikyti pasirinktinius filtrus

Sukūrę naujus rodinius, kitas žingsnis yra naudoti pasirinktinius filtrus. Tam turėtumėte pasirinkti tinkintą filtrą ir eikite į radijo mygtuką. Spustelėkite šį mygtuką ir pridėkite savo padomenius čia, kad pradėtumėte. Pasirinktinio filtro pridėti yra vienas iš išsamiausių ir nuostabių būdų, kaip tinkamai atlikti savo darbą .

Įtraukimo į sąrašą sąrašas

Persiuntimo išbraukimo sąrašų pridėjimas yra gera idėja, nes tai padės išvengti padalintų asmenų gaunant netikrą ir žemos kokybės srautą. Tam turėtumėte pasirinkti savo nuosavybę arba padomenį. Kai tai bus pasirinkta, galite spustelėti mygtuką "Stebėjimo informacija" ir gauti visą persiuntimo pašalinimo sąrašą. Čia galite pridėti savo pomenės adresus ir pradėti.

Kas yra subdomenas ir kaip jį stebėti?

Jei turite keletą tinklalapių, kurių URL yra www.abc.com arba kažkas kito, jums lengva pasirinkti pasirinktus subdomenus ir jų skaičius nėra ribotas. Subdomenas yra vienas domenas, kuris yra sukurtas jūsų pagrindinėje svetainėje ir kurį galima bet kuriuo metu įjungti arba išjungti. Dažniausiai, jei naudotojai perkelia iš vienos prieglobos paslaugos į kitą, jiems paprasta išlaikyti tas pačias sritis ir tai netrukdo jų bendrajai reputacijai internete. Taip pat kredituoti savo padomenį lengva, nes pagrindinis domeno vardas bus mokamas iš jūsų vardu, o mokėjimas automatiškai išsiųstas iš jūsų kreditinės kortelės ar "PayPal".

November 28, 2017