Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas apibrėžia priežastį, kodėl nenaudoti nuorodų ištraukimo sąrašo, kad nebūtų šlamšto

1 answers:

Daugelis žmonių bando atsikratyti persiuntimo šlamšto "Google Analytics". Priežastis ta, kad ji sukelia suklastotus pranešimus, kurie gali pakeisti svetainių savininkų priimamus sprendimus dėl savo rinkodaros kampanijų. Persiuntimo išskyrimo sąrašas yra vienas iš būdų tai padaryti. Tačiau, kiek tai yra gerų ketinimų, ekspertai mano, kad tai yra baisi mintis. Tiek, kiek žmonės ir toliau teigia, kiek bloga mintis tai galėtų būti, niekas niekada nesinaudojo proga paaiškinti priežastis - vehicle appraisal near me.

Jasonas Adleras, "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkas, bandys čia padaryti šį paaiškinimą.

Yra daug straipsnių apie tai, kaip reikėtų pašalinti persiuntimo šlamštą. Tačiau mes sutelksime dėmesį, kodėl nereikėtų naudoti persiuntimo išbraukimo sąrašo. "Google" saugo sąrašą, kad neįtrauktų jokio srauto iš trečiųjų šalių apsipirkimo krepšelių. Tokiu būdu "Google Analytics" neleidžia skaičiuoti klientų naujose sesijose per nuorodas ir grąžinti pirkinius. Tai atsitinka, kai klientas patikrina trečiosios šalies svetainę ir v ÷ liau grąžina užsakymo patvirtinimo puslapį .

"Google" pateiktas paprastas apibrėžimas gali sukelti klaidingą supratimą su visuomene. Frazė, kurioje teigiama, kad, pašalinus persiuntimo šaltinį, visas srautas iš šio draudžiamo domeno nesukelia naujo seanso, daug klaidina..

Todėl žmonės manys, kad ši išimtis reiškia, kad "Google Analytics" ataskaitoje nebus įtrauktas apsilankymas. Paprastai tai nėra atvejis. Kas tęsiasi yra tai, kad "Google" bando prisijungti prie dabartinio apsilankymo, kai lankotės svetainėje. Be to, tai neleidžia pripažinti bet kokios persiuntimo informacijos. Nepaisant to, yra akivaizdus vizitas, tik jis neturi jokio šaltinio .

Čia parodoma, ką tai reiškia:

Viena svetainė stackoverflow.com turi nuorodą į turimą svetainę. Jei asmuo, kuris aplanko "vienišą" svetainę, spustelėja nuorodą ar domeną, jis pasirodo kaip "Google Analytics" stackOverflow nukreipimas .

Darbalaukio apžvalgoje matyti, kad svetainėje yra vienas aktyvus naudotojas, nurodydamas "StackOverview" aukščiausiame socialiniame eigoje. Dabar, jei nuspręsite pridėti naują domeną į persiuntimo išbraukimo sąrašą ir spustelėkite tą pačią nuorodą, bet iš kitos naršyklės, "Google Analytics" vis tiek įrašys apsilankymą. Išskyrimų sąraše daugiausia saugomi visi sąraše esantys domenai. Pagal "Google Analytics", kiek tai susiję su juo, prieiga iš naujos naršyklės suaktyvina naują seansą, apdorodama veiksmą, nes jis yra naujas vartotojas. Todėl analitikai laikosi tiesioginio vizito, nes juose nėra informacijos apie persiuntimą .

Jei jų peradresavimo išskyrimų sąrašuose yra per daug šlamšto nuorodų ir domenų, jie gali dirbti prieš svetainės savininką ir kreiptis į tiesioginį srautą. Todėl vienas užbaigiamas tikslas, kad iš "Google Analytics" ataskaitos pašalintas nepageidaujamas siuntimo nepageidaujamas el. Pašto adresas, o vietoj tiesioginio eismo alternatyva užfiksuota. Bet kuriuo atveju svetainės metrika išliks .

Išvada

Jei šlamšto persiuntimai tampa grėsme, apsvarstykite galimybę nenaudoti persiuntimo pašalinimo sąrašo, kad atsikratytumėte jų .

November 28, 2017