Back to Question Center
0

"Semalt" efektyvus vadovas siekiant panaikinti Ghost kreipimosi srautą "Google Analytics"

1 answers:

"Ghost" persiuntimo srautas reiškia srautą, kuri neveikia svetainėje, vengiant "Google Analytics" matavimo protokolo įrankių. Be to, vaiduoklių nukreipimo srautas nėra vorai ar robotai, blokuojantys svetainę, nes jie niekada nepasiekė interneto puslapio. Dažnai "vaiduoklių" kreipimosi "eismo takų persiuntimo ataskaitos" arba "host" vardas, norint paskatinti interneto vartotoją spampinti svetaines ar puslapius spustelėti - oculos ray ban redondo espelhado rosa.

Interneto ekspertai teigia, kad prieglobsčio persiuntimo srautas gali būti užblokuotas naudojant prieglobos vardo filtrą, nes jis ateina iš kitų puslapių. Įtraukus tik svetainės prieglobos pavadinimą, "Google Analytics" ataskaitose neatsiranda kitos "hostname" informacijos.

Apsimetantys šlamšto antspaudai gali perrašyti svetainės prieglobos vardą ir filtrus sąmoningai siunčiant blogą srautą. Šiuo atveju vaiduoklių nukreipimo srautas nebus atskirtas nuo filtro, nieko nedarant ir įprasto srauto. Taigi, kaip interneto vartotojas gali pašalinti arba sumažinti vaiduoklių nukreipimo srautą

Veiksmingesnis būdas užblokuoti srautą už naudotojo svetainės ribų - naudoti "Universal Analytics" derinį su stebėjimo filtrais ir pakeitimais.

Sužinokite svarbius šios procedūros etapus šiame vadove, kurį nustatė Semalt klientų sėkmės vadybininkas Frankas Abagnale.

1. Nustatykite slapuką

Pirmasis pagrindinis veiksmas pašalinant vaiduoklių nukreipimo srautą - nustatyti svetainės slapukus. Tai gali būti atlikta rankiniu būdu arba skaitmeniniu būdu naudojant "Google" žymų tvarkytuvę..Taigi, bet kas, neteisėtai pateksite į svetainę, gaus žiniatinklio slapuką. Pvz., Apsvarstykite neapibrėžtą terminą, pvz., "Dev-status", kurio reikšmė yra "june2016" ir kurio galiojimo data įvyks ateityje. Kiekvieną kartą, kai svetainėje yra sukčiai, savininkas gali atnaujinti slapuką su "dev-status = june2016", taip pratęsdamas savo gyvenimo trukmę.

2. Formuliuokite tinkintą dimensiją

"Google Analytics" nuosavybės lygiu turėtų būti nustatytas tinkintas aspektas. Kad būtų saugu, naudotojams rekomenduojama nustatyti matmenį Vartotojų srityje. Galiausiai užsirašykite indeksavimo numerį.

3. Paimkite slapukų vertę

Tai gali būti įgyvendinta naudojant "Google" žymų tvarkytuvą, sukurdama naują makrokomandą arba kintamą pirmojo partijos slapuką .

4. Įveskite slapukų vertę

Tai pasiekiama naudojant "Google" žymų tvarkyklę. Vartotojai turėtų pasirinkti "Macro / Variable" ir įdėti jį į tinkintą aspektą per "Google Analytics" puslapio peržiūros žymą .

5. Pašalinti blogą srautą

Tai yra paskutinis žingsnis. "Google Analytics" puslapyje suformuluokite naują filtrą, įtraukdami tam tikrą tinkintą aspektą nustatydami nurodytą vertę .

Todėl vaiduoklių nukreipimo srautas žymi srautą, o ne iš vartotojo svetainės ir nežiūrima į svetainę. Be to, "Smart Ghost Referrals" imituoja svetainės pritaikytus aspektus, kuriuos sunkiausiai galima aptikti, nes jie yra pakankamai protingi, kad galėtų nuskaityti svetainę, imituojant kitus aspektus, išskyrus bendrąjį interneto puslapių paspaudimą.

November 28, 2017