Back to Question Center
0

"Semalt Analytics": naujovės ir skaitmeninės transformacijos šiandienos verslo pasaulyje

1 answers:

Skaitmeninis transformavimas (dar vadinamas sutrikimu arba verslo transformacija)įmonių perėjimui ir jų veiklos būdams į technologinę sritį, o tradicinis valdymas taip pat patiria pokyčių.Skaitmeninis transformavimas yra svarbus visoms verslo rūšims, nesvarbu, ar tai mažas, vidutinis ar didelis verslas. Taigi, sutrikimas gali būtiliudininkai medicinos, mažmeninės prekybos, programinės įrangos, logistikos ar net automatizavimo srityje. Naujovių diegimas versle yra svarbiausias dalykas, norint pasiektipuiki skaitmeninė verslo patirtis tiek darbuotojams, tiek klientams.

Lisa Mitchell, "Customer Success Manager" Semalt ,suteikia supratimą apie tai, kaip naujovės šiandien transformuoja verslo pasaulį.

Geriausias būdas toliau konkuruoti šiuolaikiniame verslo pasaulyje yra turėtigebėjimas pritaikyti pritaikytas programas verslo patogumui. Skaitmeninio transformavimo principas yra paremtasklientų patirtis ir operacijų sąnaudų mažėjimas. Tačiau skaitmeninė transformacija yra daugiau nei naujų technologijų tobulinimas. Taip patapie organizacijos kultūrą.

Organizacijos turėtų spręsti dinamiško verslo poreikius, verslo pokyčiusaplinką ir modernizuoti naujoves. IT (informacinių technologijų) komandos ir lyderiai bet kurioje įmonėje turėtų dirbti kartu žygiuotinuolatiniam tobulėjimui, naujovių diegimui ir verslo poreikių tenkinimui. Iš esmės tai yra skaitmeninė transformacija - mažesnėkainuoja, pagreitina verslo veiklą, skatina teigiamus pokyčius kompetencijos modeliuose, žmonėms ir procesams bei gerina rinkodaros laiką.

Pagrindiniai veiksniai, lemianti verslo pertvarkas, yra rinkos paklausa, vartotojaselgesį, novatoriškas technologijas ir aplinkosaugos aspektus. Technologinės inovacijos veda prie technologinių įmonių transformavimo.Verslo logistika turėtų priimti naujas technologijas, tokias kaip debesys, RAD, IoT ir dideli duomenys, ir pasitraukti nuo senų sistemų..Be to,technologinės naujovės yra plačiai pripažintos organizacijoje. Jie padidina greitį, teikia efektyvesnius rezultatus, mažina išlaidasir pritraukti vertę įmonei.

Klientų elgesys yra dar vienas svarbus skaitmeninės transformacijos veiksnys.Kokie yra kliento lūkesčiai ir organizacijos poreikiai (ir technologiniai poreikiai tenkinant verslo poreikius)? Klientai noripatobulinti technologiniai pajėgumai kartu su lengvumu paprašyti. Šiuo atžvilgiu įmonės turi spręsti tokius išorės veiksniuskaip besikeičianti ekonomika, verslo partnerių reikalavimai, rinkos konkursai ir įstatymai. Klientų poreikiai ir technologijos pajėgumaimaitinimo poreikiai yra labai svarbūs. Pavyzdžiui, mažesnės išlaidos ir patobulinti pajėgumai yra du akivaizdūs rezultatai.Be to, Forrester Consulting Research, atlikusi "Accenture Interactive", sukūrė pagrindinius verslo pertvarkymo veiksniuskaip klientų pasitenkinimas, padidino idėjų greitį ir pelningumą.

Sėkminga sutrikdanti transformacija priklauso nuo šiuolaikinių organizaciniųkultūra ir skaitmeninė brandumas. Šios detalės paryškintos žemiau:

  • Klientų pageidavimai. Klientai laukia puikios patirties kiekvienamepristatymo aspektas. Taigi, užtikrinkite, kad jūsų organizacija pasiektų vartotojų lojalumą ir klientai visada kalbės apie prekės ženklą.
  • Proceso orientacija. Darbuotojų įgalinimas ir proceso skaitmeninimas padidėjatodėl sprendimų priėmimo procesas grindžiamas duomenimis, todėl bendras veiklos skaidrumas ir didesnis rezultatas
  • Verslo naujovės. Esamų verslo modelių arba naujų skaitmeninių skaitmeninimasproduktai, kurie viršija vyraujančius verslo poreikius, patenkina besikeičiančius verslo poreikius ir skatina naujas novatoriškas paslaugas ir produktus
  • .

Apibendrinant, skaitmeninė transformacija yra tikrasis pokytis, sukeliantis audraverslo pasaulyje. Verslo pertvarkymo poveikis akivaizdus ne tik operacijose, bet ir visais organizacijos lygmenimisir pramonės struktūras. Informacinės technologijos ir verslo lyderiai stiprina, kad inovacijos kartu su verslo pertvarkymuvairuoti verslą, pristatyti vertę ir pasiekti produktyvių pokyčių Source .

November 27, 2017