Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos įtikinamos patarimų, kaip išvengti "Ransomware Attacks"

1 answers:

Internetas yra neatsiejama skaitmeninės rinkodaros, komunikacijos ir darbo vietų vykdymo dalis. Įmonės ir restoranai taip pat vykdo skaitmeninę veiklą, kad klientai ir nauji lankytojai pasiektų didelį, scenarijų, kuriuo užpuolikai pasinaudoja. Verslo svetainės ar B2B verslo valdymas be išsamios svetainės saugumo kelia didelį pavojų ir riziką verslui - avis nordexx nivius snow.

Šiandien įsilaužėliai generuoja Trojos arklys ir kenkėjiškų programų, kurios reikalauja, kad doleriai būtų iš svetainių savininkų, visiškai kontroliuojant jų svetaines. Kiekvieną dieną daugiau nei 1 milijardas klientų apsilanko paieškos rezultatų algoritmuose, norinčiuose rasti šviežią ir originalų turinį. "Eiti į skaitmeninį" užtikrina didelę grąžą verslą po to, kai įgyvendinama ilgalaikė strategija siekiant užtikrinti daugiau lankytojų ir kurti srautą .

"Cyber-Crime" naujovavo naujus metodus ir priemones, leidžiančias nukreipti į kompiuterius ir tinklalapius be savininkų sutikimo. Kita vertus, SEO specialistai daro išvadas, kaip išvengti piktavališkų grėsmių. Būk budrus, kai naršydamasi, padeda išvengti viruso infekcijos.

Šie patarimai, kuriuos nustatė Ryan Johnson, pagrindinis ekspertas iš Semalt , padės jums saugiai valdyti jūsų svetainę, nesukėlęs įsibrovėlių įsilaužėlių.

Jūsų sistemos programinės įrangos atnaujinimas

Pasenusios programos ir programinė įranga kelia didelį tikimybę, kad tinklalapių savininkai bus lengvai įsilaužta. Niekas nenori išeiti iš verslo, nes yra įsilaužta įsilaužėlių. -minervas prie naujausių versijų internete, kuriuose blokuojamas "Ransomare" ir "Trojos arklys" virusas, užkrečia jūsų kompiuterį. "Anti-malware" programinės įrangos įdiegimas taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį užblokuojant išpuolius ir grėsmes. Prieš pradėdami įsilaužti į kompiuterį, reikia įdiegti ir planuoti visą nuskaitymą ir pašalinti visas Trojos arklys grėsmes, kurios galėjo būti įdiegtos jūsų kompiuteryje be jūsų žinios.

Jūsų pasiimti šlamšto el. Laiškai ir kiti priedai

Šiandien "spameriai" naudojasi kompiuterių naudotojų pranašumais, siunčia jiems fiktyvius el. Laiškus ir pranešimus į jų el. Pašto adresus. Atidarius el. Laišką, klientas nukreipiamas į kenkėjišką svetainę, kuria įsilaužėliai naudoja, norėdami gauti daugiau informacijos apie kompiuterio naudotoją. Daugeliu atvejų šlamšto el. Laiškai susideda iš sukurtos nuorodos su kenksmingais kodais, pagal kuriuos kompiuterių naudotojai prašo užpildyti savo informaciją ir gauti apdovanojimus .

Jūsų priėmimas nuotolinio darbalaukio ryšiu

Nuotolinio darbalaukio jungtys kelia pavojų interneto svetainių savininkams, nes kenkėjiškos programos, pvz., "Ransomware", įdiegtos nuotoliniu būdu be kompiuterio savininkų sutikimo. Norėdami išvengti įsilaužimo užpuolikų, išjunkite nuotolinio darbalaukio ryšį, kad blokuotumėte grėsmių dauginimąsi savo kompiuteryje .

Reguliarių atsarginių kopijų kūrimas

Įprastų atsarginių kopijų darymas jūsų kompiuteryje yra vienas iš būdų užkirsti kelią ransomarei grėsmę daugintis jūsų kompiuteryje. Darbas su atsarginiu pardavėju padaro gerą trojanų ir ransomware blokavimo funkciją .

Kalbant apie ryšius ir internetinę rinkodarą, jūsų svetainės saugumas yra pirmas. Venkite mokėti daug dolerių įsilaužėlėms, samdydami IT ekspertus, kad patikrintumėte savo svetainės saugumą ir stebėtumėte savo internetines operacijas. Klientai teikia pirmenybę organizacijai, kuri teikia pirmenybę jų saugumui. Grab savo lankytojų dėmesį, teikiant pirmenybę svetainės saugumui.

November 28, 2017