Back to Question Center
0

"Semalt" akcijos - 3 vertingi gudrybės kovojant su šlamštu

1 answers:

El. Paštas yra vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų išsiųsti pranešimą. El. Laiškai tapo patikimu metodu, kurį daugelis kompanijų naudoja automatizuodamos įvairias užduotis, pvz., Registracijų ir prenumeratos patvirtinimą. Įvairūs automatizavimas ir pranešimai gali pasiekti vartotojus beveik iš karto per el. Laiškus.

Deja, kibernetiniai nusikaltėliai turi galimybę naudoti šlamštą, kad atliktų savo pastangas. Pavyzdžiui, yra daugybė nepageidaujamų laiškų, užblokančių daugelio žmonių el. Laiškus. Šie nepageidaujamo e. Pašto laiškai turi daugybę robotų, dėl kurių žmonės nesugeba pasiekti didžiausios savo rinkodaros kampanijų. Kitais atvejais šiuose pranešimuose yra nuorodos, kurios gali lengvai nukreipti asmenį į "phisher" puslapį.

Kai kurie "12" Semalt eksperto patarėjo Lisa Mitchell metodai gali padėti išvengti šlamšto pranešimų.

1. Laikykite savo el. Laiškus paslaptyje.

El. Pašto adresas yra visas šiukšlių darymo tvarkytojas turi atlikti savo pareigas. Svarbu išsaugoti savo el. Pašto slaptumą. Nenaudokite savo el. Laiškų daugeliui žmonių, nes tai gali padidinti nepageidaujamų laiškų skaičių. Be to, žmogus gali gauti šlamšto pranešimą visiems pašto dėžutės el. Laiškams. Asmenims, turintiems svetaines, nenaudokite savo el. Pašto adresų. "Spameriai" turi daugybę automatikos įrankių, kurie gali rasti ir naudoti el. Pašto adresus, esančius svetainėje..

2. Naudokite šlamšto filtrus.

Tai yra programinės įrangos, kuri gali aptikti ir blokuoti šlamšto el. Laiškus. Ši programinė įranga turi daugybę būdų ir išteklių, kurie leidžia jiems atskirti šlamšto el. Laiškus nuo patikimų laiškų. Įsitikinkite, kad naudojate šiukšlių blokatorių iš patikimų kompanijų. El. Laiškai yra geras būdas, kad šlamštai būtų virusiniai. Taigi, jie gauna trumpąją blokada. "Google" savo el. Pašto adresų tikrinimo priemonę naudoja šlamštui ir gali filtruoti kai kuriuos iš šių pranešimų. Jis taip pat gali nuskaityti priedus kenkėjiškoms programoms ir Trojos arkliams.

3. Nepaspauskite aklai.

Prieš spustelėdami patvirtinkite URL patikimumą. Vienas iš pagrindinių būdų išvengti kenksmingų pasekmių yra užkirsti kelią elektroninio pašto šiukšlių darymo visiškai. Pirma, spustelėję nuorodą galite nusileisti į phisher puslapį. Antra, šlamšto el. Pašto prieduose esantys priedai gali turėti "Trojos arklys", kurie yra labai kenksmingi, kai kalbama apie kompiuterių saugumą. Asmenys, atliekantys SEO ar kitas užduotis, susijusias su šlamštais, naudoja įrankius, kurie stebi dalyvavimą. Šie įrenginiai reiškia, kad spragtelėjimo el. Laiške spustelėję bet ką galite siųsti jiems atsiliepimus, patvirtinantį, kad el. Pašto adresas yra tinkamas naudoti bet kurioje svetainėje.

Išvada

Daugelis interneto vartotojų patenka į šlamštą ir kitus piktavališkus kibernetinius išpuolius. Asmuo, naršydamasis internete, gali rasti daugybę el. Laiškų iš nežinomų šaltinių. Šiuose el. Laiškuose gali būti reklamos kampanijų ir kitų užduočių, reikalaujančių, kad vartotojas atliktų raginimą veikti. Dauguma šių šlamšto el. Pašto laiškų kelia didelį nuostolį vartotojui, taip pat padidina svetainės pažeidžiamumą. Galite išvengti daugybės šlamšto problemų naudodami pirmiau pateiktas gaires. Be to, yra dar daug kitų bandymų naikinti, nes jūs galite išvengti šlamšto Source .

November 28, 2017