Back to Question Center
0

"Google Analytics" nukreipimų nukreipimai - Visi ir daugiau "Semalt Expert"

1 answers:

Būtų neteisinga teigti, kad "Google Analytics" yra viena iš stipriausių ir išsamiausių įrankių, skirtų stebėti visų tipų srauto šaltinius. Tai užtikrina, kad lankytojai, atvykstantys į jūsų svetainę, yra tikri žmonės, o ne robotai ir robotų tinklai, kurie per kelias dienas gali pakenkti jūsų svetainei. Jūs galite generuoti srautą per socialinės žiniasklaidos svetaines, reklamą, el. Pašto rinkodarą arba tiesioginį srautą iš paieškos sistemos. Dėl to turėtumėte parašyti akį žavėjantį ir informatyvų turinį ir įterpti nuorodą į socialinės žiniasklaidos svetaines, kad pritrauktumėte daug žmonių - curso fotografia nikon online gratis.

Nors "Google Analytics" pagrindai yra lengvai suprantami, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip sukonfigūruoti svetaines pagal savo verslo pobūdį. "Google" suteikė savo vartotojams daugybę patarimų, gudrybių ir informacijos, ir tai yra geras dalykas, kurį reikia išmokti iš internetinių vadovėlių. Iš tikrųjų visi galime konfigūruoti ir pertvarkyti kanalus ir jų sistemas.

Jasonas Adleras Semalt klientų sėkmės vadybininkas čia kalbėjo apie tai, kaip veikia nukreipimo pašalinimas, kokių tipų domenus reikia išskirti ir kaip konfigūruoti nukreipimo pašalinimo sąrašus .

Kaip veikia "Google Analytics" nukreipimo nukreipimas

"Google Analytics" persiuntimo pašalinimas veikia tiksliai taip, kaip tai apibūdino "Google". Tai pašalins srautą, užregistruotą iš kelių domenų jūsų referalų ataskaitoje..Tai reiškia, kad negalite generuoti srauto iš tų šaltinių. Procesas veikia, kai koreguojate nustatymus persiuntimo parinktyje ir blokuoja domenus, iš kurių nenorite gauti peržiūrų. Išskyrus tuos nuorodos iš jūsų persiuntimo, bus užtikrinta, kad jūsų svetainė gauna kokybišką srautą ir jos šaltiniai yra teisėti. Taip pat svarbu nustatyti, kiek sesijų jūsų svetainėje reikia. Tai reiškia, kad, pašalinus srautą iš kai kurių domenų, lankytojai iš šių nuorodų negalės atidaryti jūsų svetainių. Pvz., Jei jūsų svetainės URL yra abc.com, galite aktyvuoti "Google Analytics" nukreipimų išimčių sąrašą. Lankytojai iš socialinės žiniasklaidos, ypač "Facebook" ir "Twitter", nukreips jūsų svetainę, tačiau jų apsilankymai nebus skaičiuojami į jūsų "AdSense" uždirbimą .

Kokios sritys turėtų būti pašalintos

Turėtumėte išskirti visus tuos domenus, kurie nėra autentiški arba atrodo blogai. Yra du atvejai, kai norite, kad kai kurie domenai būtų pašalinti. Visų pirma turėtumėte patikrinti ir blokuoti visas nepažįstamas, trisdešimties domenų ir jų partnerių nuorodas. Jei žmonės iš šių trečiųjų šalių nuorodų aplankys jūsų svetainę, jie negalės jums sukurti jokių problemų. Tai taikoma visoms trečiųjų šalių svetainėms ir domenų vardams. Jūs turėtumėte būti tikri dėl jų teisėtumo ir autentiškumo, kitaip nereikia rizikuoti. Taip pat turėtumėte blokuoti domenus su keliais saitais. Jei jūsų svetainėje yra nuorodos į daugybę svetainių kaip svečių įrašai, turėtumėte naršyti tarp jų ir patikrinti, kurios svetainės yra tinkamos. Visus tuos domenus, kurie atrodo neautentiški, turėtų būti užblokuotas saugumas internete .

"Google Analytics" nukreipimo nukreipimo konfigūravimas

Turėtumėte sukonfigūruoti "Google Analytics" nukreipimo nukreipimą įtraukdami naujus domenų vardus į jūsų nukreipimų šalinimo sąrašą. Tam turėtumėte sudaryti visų šių domenų sąrašą ir jų sąsajas išjungti "Google Analytics" administravimo skiltyje .

November 28, 2017